Tavsiye İpod Shuffle için kulaklık

Sponsorlu Bağlantılar

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
İpod Shuffle için kulaklık
@0MG90 Merhaba bugun ipod shuffle aldım elimde sony mdr ex 50 lp kulaklık var ama bazları baska kulaklıklarla sesi cok daha fazla cıkıyo demis ipod kulaklıgı farklımı oluyo tesekkurler

0MG90

0MG90

Üye
Özelden sorsan da olur:D
iPod Shuffle kulaklığı eski Apple kulaklığı ile geliyor ve Apple kulaklığı ile daha çok çıkar sanırım şunla yani

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Özelden sorsan da olur:D
iPod Shuffle kulaklığı eski Apple kulaklığı ile geliyor ve Apple kulaklığı ile daha çok çıkar sanırım şunla yani
Benimkinde yok kulaklik nerden alirim

0MG90

0MG90

Üye
Apple Store Online da vardır veya Hepsiburada da ama sen EarPods al o daha iyi bu sesi çok dışarı veriyor

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
bilmem, kalite farkı var sonuçta ama onu alacağına ep630 falan al
Elimdeki kulaklik zaten ep 630 la kapisiyo mdr ex50 lp ep 630 da kullandim dha once cunku :Dshuffle icin su kulaklık nasıl

0MG90

0MG90

Üye
:D
iTunes da solda gri yerde yeni liste oluştur, şarkıları at içine

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
:D
iTunes da solda gri yerde yeni liste oluştur, şarkıları at içine
abi bu itunes ne zormus ya :D androidde yoktu boyle bişey :D varmı baska soyle yap dedigin bişeyi pek cozemedim :D

• Beğen
Tepkiler: 0MG90
0MG90

0MG90

Üye
abi bu itunes ne zormus ya :D androidde yoktu boyle bişey :D varmı baska soyle yap dedigin bişeyi pek cozemedim :D
kullana kullana alışırsın kolay gelir:)
voice over'ı da Türkçe yaptın mı?

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Sesin fazla çıkmasının sebebi hassasiyetiyle alakalı. 100 desibelin üstündeyse iyi ses verir. Kaliteli kulaklıklar genelde 110 desibelden başlar. Tahminime göre earpodslar 110-115 desibel arasındadır.
iTools programını kullan. Daha iyi bence.

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Sesin fazla çıkmasının sebebi hassasiyetiyle alakalı. 100 desibelin üstündeyse iyi ses verir. Kaliteli kulaklıklar genelde 110 desibelden başlar. Tahminime göre earpodslar 110-115 desibel arasındadır.
iTools programını kullan. Daha iyi bence.
Sony mdrex 50lp var bende o nasil sizce

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Sony mdrex 50lp var bende o nasil sizce
Eski kulaklığımmış. Google'da resmine bakınca anladım. :D Bildiğim kadarıyla 100 db. Gayet de yeterli aslında o fiyattaki bir kulaklık için. Eğer en az 200-300 tl verip 130 db'e kadar çıkan kulaklık alabilirim dersen öneri bol bende. :D

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Eski kulaklığımmış. Google'da resmine bakınca anladım. :D Bildiğim kadarıyla 100 db. Gayet de yeterli aslında o fiyattaki bir kulaklık için. Eğer en az 200-300 tl verip 130 db'e kadar çıkan kulaklık alabilirim dersen öneri bol bende. :D
Haha yok 200-300 vermem saol :D 50-60 tas catlasa :D

• Beğen
Tepkiler: Oğuzhan

Üst Alt