Haber Debian Red, Eylül'ün Sonunda Gelebilir

Sponsorlu Bağlantılar

...decode...

...decode...

Üye
    Konu Sahibi
Debian Red, Eylül'ün Sonunda Gelebilir
Şu sıralarda her zamanki gibi hareketli günler geçiren Windows Phone ekosisteminde Nokia, Lumia Cyan güncellemesini bölge bölge yayınlarken, Microsoft da GDR2-WP9 hazırlıkları için çalışmalarını sürdürüyor. Bilindiği gibi " Superman " kod adlı Nokia'nın 5 MP ön kamera bulunduran selfie telefonu Lumia 730'da görünen ve Microsoft'un yayınladığı GDR1 güncellemesinin Nokia tarafından yapılacak olan firmware güncellemesi Debian Red'in ne zaman geleceği tam olarak bilinmiyor. Şu anda önizleme sürümü kullanılabilir olan GDR1'in firmware güncellemesi olan Debian Red ile ilgili bir bilgi Nawzil'den geldi. Bir kullanıcının " Debian Red'in Eylül'ün son haftalarında gelme ihtimali nedir? " sorusuna " Büyük ihtimalle evet ya da Ekim ayının başlarında gelebilir. " yanıtını verdi. Gelişmeleri hep beraber bekleyip göreceğiz.

• Beğen
Tepkiler: papakudioflu

Burakkkk250

Burakkkk250

Üye
ben daha hiçbir güncellemenin tahmin edilen tarihte geldiğini görmedim. eylül deniyorsa kasımda prewiev sürümü gelir, şubatta da resmi sürümü gelir diye düşünüyorum

• Beğen
Tepkiler: Microsoft Corporation ve Rainesto
...decode...

...decode...

Üye
    Konu Sahibi
ben daha hiçbir güncellemenin tahmin edilen tarihte geldiğini görmedim. eylül deniyorsa kasımda prewiev sürümü gelir, şubatta da resmi sürümü gelir diye düşünüyorum
yanlış bir anlaşılma var sanırım, şu anda GDR1'in preview sürümü kullanılabilir durumda. Resmi sürüm -Nokia'nın güncellemesi- bekleniyor.

GianniInfantino

GianniInfantino

Üye
Cyanı verememiş firma bize ekimde bile babayı verir.

• Beğen
Tepkiler: mtoyanik, Aybin.Kilic, kaygisiz43 ve 1 kişi daha
pirenuri

pirenuri

Üye
Adam kendimden bir kullanıcı diye bahsediyor yaaav

• Beğen
Tepkiler: PureFood, ademoz05 ve Aybin.Kilic
Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
Amber Black Cyan için ne kadar beklediysek bunuda bekleyeceğiz kesin

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic
@Safak

@Safak

Üye
ise iyi yanindan bakin kac tane guncelleme aliyor wp cihazlari bak androide 2 guncelleme sonrasinda bisi almiyor

• Beğen
Tepkiler: Rainesto ve Aybin.Kilic