Türkiyeye Gelecek Olan Note 4 Antutu Donanım Tespiti

Sponsorlu Bağlantılar

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
    Konu Sahibi
Türkiyeye Gelecek Olan Note 4 Antutu Donanım Tespiti
Note 4'ün versiyonları AnTuTu'da belirdi. Türkiye'ye gelecek versiyonu sağdaki.

• Beğen
Tepkiler: Kontrol

cortex47

cortex47

Üye
Skor göremedim? Ama başka sitelerden gördüğüm kadarıyla ilk defa Exynos versiyonu daha performanslı çalışacak Snapdragon 800 çıktığından beri. Çünkü 64 bit işlemci Exynos 5433.

Kontrol

Kontrol

Üye
Note 4 gelsin de note 2 için portlama çalışmaları başlasın :)

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: Kontrol
Tyrann

Tyrann

Üye
Yine yurtdisi yolu gorunuyor bize

Seglopsi

Seglopsi

Üye
64bit işlemcilerde çok daha fazla ram veriyolu var ve ram hızları da çok daha yüksek. tabiki merak ediyorum performanslarını. burada farkı yaratan işlemcilerin cache bellekleri olacak. L0 ve L3'ün önemi 64bitte daha fazla. İşlemcilerin teknik detayları geldikçe 64 bitte en iyi işlemci hangisi olacak belli olur.

YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
Alamicagim icin sorun yok :)

The Shadow

The Shadow

Üye
Android 4.4.3 mü :kotu: İnsan bir 4.4.4 le çıkarır.

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN
Sucrofe

Sucrofe

Üye
Daha 2 GB RAM tam yayılmamışken Samsung 3 GB RAM'li Note 3'ü çıkardı ve çokta satış yaptı. Ama Note 4'ün alınası bir yanı yok.

• Beğen
Tepkiler: M.F.E
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
    Konu Sahibi
Daha 2 GB RAM tam yayılmamışken Samsung 3 GB RAM'li Note 3'ü çıkardı ve çokta satış yaptı. Ama Note 4'ün alınası bir yanı yok.
4k ekran 64 bit işlemci? Bunlar hafife alınır özellikler değil.

Serhan

Serhan

Üye
4-4-4 varken 4-4-3 nedir abi ya note 4 için bare 4-4-2 oynayalımda akşam yeneriz belki feneri.

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Telefonun İşlemcisi 2K Ekran Çözünürlüğünün Altından Kalkabilecekmi Oyunlarda :hmmm

MaxipmaN

Üye
otomobil forumlarında bu fındık motor bu kasayı çeker mi saçmalığı çok döndü zamanında,telefon forumlarında ise oyunları kasar mı saçmalığı var güncellemesini geçtim de koskoca note4 2014 ve 2015 oyunlarında kasma mümkün değil

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
Seglopsi

Seglopsi

Üye

Üst Alt