Telefon Tavsiyesi NOTE 2 'mi DiSCOVERY 2'mi ?

Sponsorlu Bağlantılar

By.zKn

By.zKn

Üye
    Konu Sahibi
NOTE 2 'mi DiSCOVERY 2'mi ?
merhaba arkadaşlar,
note 2 kullanıyorum GM discovery 2 nin özelliklerine baktım güzel görünüyor

sizin tercihiniz note 2 mi yoksa gm discovery 2 'mi olurdu? fikirlerinizi almak istiyorum şimdiden teşekkürler

Kiyas.la:

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Note 2 s-pen kullanmıyorsun anladığım kadarıyla

Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
İsterse Antutu'dan 40000 puan alsın,isterse gerçek 8 çekirdik işlemcisi olsun.Ben olsam general mobile a para vermem.Kendi şahsi fikrim Note 2.

By.zKn

By.zKn

Üye
    Konu Sahibi
Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
peki neden? neden para vermezsiniz GM'ye?
Aslında birçok sebebi var.Firma olarak doğru bir yola çıktılar fakat sonradan bu yolda hatalar yaptılar.Çok büyük bir firma değilken kendilerini öyle gibi düşünüp elite ,elite lite ve gmd 2 modellerini sundu.Hali hazırda elite hala 4.2.2 ile çalışırken birde bu telefonda MediaTek işlemci var ki buda bundan sonraki Android sürümlerini geç alacağını gösterir.Zaten yılan hikayesine dönen gmd kitkat (Beta ! ) güncellemesi ile pek iyi bir izlenim bırakmadı.General Mobile ucuza fiyat performans telefonları ile gelsin fakat işinide doğru yapsın.888 tl'de çokta fp olarak iyi değil.Benim şahsi düşüncelerimden bir kaçı bunlar.Tabi başkaları ne düşünür bilemem :)

• Beğen
Tepkiler: muhammettvurucu ve By.zKn
Kontrol

Kontrol

Üye
Note 2 kullanıyorum. Gerçekten başarılı bir telefon. Ayrıca sürekli rom desteği olması ayrı bir avantaj. Spen özelliği ise anlatılmaz.
Karar senin ama öncelikle telefonu eline al kagit üzerinde kesinlikle karar verme.

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN ve By.zKn

MaxipmaN

Üye
gmd2 iyi mi kötü mü bilmem de note2nin bir sene daha gideri var bana 2sene daha yeter sonrasına bakıcaz,gmd2nin üstündeki işlemci çin telefonlarında kullanıyor birçok telefon ısınma sorunu yaşarken buna bulaşılmaz

• Beğen
Tepkiler: AHKE, Kontrol ve By.zKn
AHKE

AHKE

Üye
note 2 tabikide

Fenomenon

Fenomenon

Üye
gmd 2 tabiki de

fk555897

fk555897

Üye
Note 2 gibi bir telefonu bırakıp GM'ye geçme. Telefon çok kararlı çalışıyor.

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN
Fenomenon

Fenomenon

Üye
gmd 2'nin daha iyi olduğu yönleri var ama bence de note 2 satılıp gmd 2 alınmaz.

Üst Alt