Samsung Galaxy NOTE 4 Antutu Skorları

Sponsorlu Bağlantılar

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy NOTE 4 Antutu Skorları
Gücünü exynos 5433 ten alan galaxy note 4' N910C nin antutu skorları ortaya çıktı.
Exynos chipset 64-bit processing beraberinde 4 Cortex-A57 cores ve 4 Cortex-A53 bulunana ve ayrıca Mali-T760 işlemcisi mevcut. Exynos ve snapdragon işlemcili 2 note 4 te 3 gb ramle birlikte gelecek. Snapdragonlu note 4 ün donanımı şu şekilde(N910S)
Snapdragon 805.
32-bit Krait 450
Adreno 420.

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
    Konu Sahibi
Test sonuçları exynos işlemciye aittir

KayraBey

KayraBey

Üye
2.299 liraya gelir.

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
Exynous işlemcili model çöp. Heralde yine bize bu dandik işlemciui verirler öyle değil mi?

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
    Konu Sahibi
Exynous işlemcili model çöp. Heralde yine bize bu dandik işlemciui verirler öyle değil mi?
Çöp denmez. Şuanda 64 bitli versiyonu baya iyi ayrıca sırf rom desteği ilk zamanlarda az diue bir cihazı çöp ilan edemezsin. İleride yeni model çıktığında illaki romlar çıkacaktır ;)

fk555897

fk555897

Üye
Donanım böyle olursa Samsung uçtu.

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
Çöp denmez. Şuanda 64 bitli versiyonu baya iyi ayrıca sırf rom desteği ilk zamanlarda az diue bir cihazı çöp ilan edemezsin. İleride yeni model çıktığında illaki romlar çıkacaktır ;)

Ben kendi görüşümü belirttim sende kendi düşünceni söyleyeceksin ;) Benim için her zaman exynous çöp. Çünkü snapdragon varken exynous kim ki? Hem rom desteği hemde işlemci kalitesi açısından Snapdragon daha iyi. Snapdragon olunca pil performansı ve cihazın sıcaklığı daha iyi bir konumda oluyor. Exynous eskiden iyiydi ilk çıktığı S3 zamanlarında gayet iyi bir konumdaydi ve Samsung kaynak kodlarını da inatlaşmadan veriyordu. Güncelleme açısından da Snap olan model daha önce alır güncellemeleri :oke:

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
    Konu Sahibi
Ben kendi görüşümü belirttim sende kendi düşünceni söyleyeceksin ;) Benim için her zaman exynous çöp. Çünkü snapdragon varken exynous kim ki? Hem rom desteği hemde işlemci kalitesi açısından Snapdragon daha iyi. Snapdragon olunca pil performansı ve cihazın sıcaklığı daha iyi bir konumda oluyor. Exynous eskiden iyiydi ilk çıktığı S3 zamanlarında gayet iyi bir konumdaydi ve Samsung kaynak kodlarını da inatlaşmadan veriyordu. Güncelleme açısından da Snap olan model daha önce alır güncellemeleri :oke:
Ben senin sözünü eleştiryorum buda forumda yapmam gereken en doğal hakkım. Ayrıca sözlerin @TheShadow un sözleri anlamadım sanma ;) exynos işlemci öne geçerse snapdragon olmuş ne önemi var tam bir fanboy gibi konuştun.

Üst Alt