Yardım Birisi Yardım Etsin Bi Göz Atın

Sponsorlu Bağlantılar

mami_13

Üye
    Konu Sahibi
Birisi Yardım Etsin Bi Göz Atın
samsung galaxy win i8552 cihazım var rom yuklerken kapandı açorum dowloand modda açılıyor telefon bide recuvry modda açbılıyorum odıne baglanamıyorum telefonuya goturdum 300 lıra para ıstedı bilen varsa bi yardım edebılırmı

AndrOmer

AndrOmer

Üye
ne hatası veriyor ?

• Beğen
Tepkiler: mami_13

mami_13

Üye
    Konu Sahibi
cihaz direk dowloand modda acılıyor ve bilgisayara baglıyorum bilgisayar görmüyor

xpaede

xpaede

Üye
cihaz direk dowloand modda acılıyor ve bilgisayara baglıyorum bilgisayar görmüyor

Bu linkteki driverları pc'nize yükleyip telefonu öyle bağlar mısınız.

• Beğen
maxwell43

maxwell43

Üye
300 liramı istedi :D cihazı brick yapmışşın samsung galaxy win i8552 brick yaz bıraz arastır bulursun

• Beğen

HereİsJohnny

Üye
download moda giriyosa ne ala 300 liraya basit işlem mi yapılırmış :D downloada giriyosa stock romu odinle flashla recoveryden wipe cache/dalvik wipe factory reset yap :D

• Beğen
karansa

karansa

Üye
Bende aynı cihazı kullanıyorum ve bende görüyor. Şöyle yapmalısın. Önce driverları yüklemelisin. Odinin son sürümünü google'dan aratarak indir. Telefonu açmadan önce pc'ye bağla sonra aç muhtemelen pc driverları telefonu görecek. Ondan sonra sammobile.com sitesine üye olup cihazı aratacaksın. Gerekli stock romu indir. Odin zip halinde inecek içinde ki dosyalarla beraber odini klasöre at sonra o klasörün içinden odini aç. İndirdiğin rom zip olacak aç ve içinden dosyayı çıkar. Odinin ap kısmını işaretleyip rom dosyasını seç starta bass. Download modunda atar bu kadar basit. Sonra da wipe işlemlerini yap.

• Beğen
Tepkiler: mami_13 ve EroL

mami_13

Üye
    Konu Sahibi
Bende aynı cihazı kullanıyorum ve bende görüyor. Şöyle yapmalısın. Önce driverları yüklemelisin. Odinin son sürümünü google'dan aratarak indir. Telefonu açmadan önce pc'ye bağla sonra aç muhtemelen pc driverları telefonu görecek. Ondan sonra sammobile.com sitesine üye olup cihazı aratacaksın. Gerekli stock romu indir. Odin zip halinde inecek içinde ki dosyalarla beraber odini klasöre at sonra o klasörün içinden odini aç. İndirdiğin rom zip olacak aç ve içinden dosyayı çıkar. Odinin ap kısmını işaretleyip rom dosyasını seç starta bass. Download modunda atar bu kadar basit. Sonra da wipe işlemlerini yap.
Teşekkürler Sayende Çözdüm Diger Arkadaşalarada teşekkür ettim telefon suan android 4.4.2 kitkat romu var

karansa

karansa

Üye
Teşekkürler Sayende Çözdüm Diger Arkadaşalarada teşekkür ettim telefon suan android 4.4.2 kitkat romu var
Rica ederim dostum sevindim. Rom linkini atarsan sevinirim bende uygulamayi dusunuyorum. :)

fbiugur

fbiugur

Üye
300 lira ha bu işte deli para var ve bi de vicdansizlik ;) :)