Telefon Tavsiyesi Sony Xperia Z mi Asus Zenfone 5 mi

Sponsorlu Bağlantılar

blackaid

blackaid

Üye
    Konu Sahibi
Sony Xperia Z mi Asus Zenfone 5 mi
xperia z ile zenfone 5 arasında kararsız kaldım. Özellik olarak oyun ve uygulamaları rahat takılmadan açsın birde şarjı çabuk bitmesin en azından mesaj,konuşma,internet ve arada bir online oyun olarak bir günü çıkarsın yeter.Güncelleme fazla önemli değil kendi sürümü sorunsuz olsun yeterli.Asus yeni olduğu için bilemiyorum sony zaten güncellemede geri kalıyor.

thenorth

thenorth

Üye
bence moto g ye bakabilirsin istedigin ozellikleri tasiyor ve her guncelemeyle telefondaki sorunlar gideriliyor ve yeni ozellikler ekleniyod ornegin kullanici sikayetleri uzerine yeni guncellemeyle video durdurma ozelligi getirildi ve android L gibi onemli guncellemeyi alacak ama ikisi arasindan xperia z

0MG90

0MG90

Üye
Sony güncellemede nerede geri kalıyor? Dua et Xperia Z hala alıyor başka marka olsa çoktan bırakmıştı desteği

• Beğen
Tepkiler: Penci Hoca
blackaid

blackaid

Üye
    Konu Sahibi
Sony güncellemede nerede geri kalıyor? Dua et Xperia Z hala alıyor başka marka olsa çoktan bırakmıştı desteği
doğrudur geride kalıyor dediğim diğerlerine göre geç veriyor
bence moto g ye bakabilirsin istedigin ozellikleri tasiyor ve her guncelemeyle telefondaki sorunlar gideriliyor ve yeni ozellikler ekleniyod ornegin kullanici sikayetleri uzerine yeni guncellemeyle video durdurma ozelligi getirildi ve android L gibi onemli guncellemeyi alacak ama ikisi arasindan xperia z
moto g almıştım önceden telefonda aşırı derecede ışık sızması normalde ips ekranlarda olabiliyor ve ölü pikselle karşılaştım birde teleservice çok uğraştırıyor.bu yüzden telefondan soğudum

Son düzenleme:
fk555897

fk555897

Üye
Kesinlikle Xperia Z daha iyi.