Aksiyon Türk yapımı bilgisayar oyunları!

Sponsorlu Bağlantılar

Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Türk yapımı bilgisayar oyunları!
Arkadaşlar ben bunları yeni gördüm hep :D . Fakat linkleri kırık genelde. Bu konuyu açmamın sebebi de bu. Bazı türk yapımı oyunların linkini isteyecektim. Misal:
╚M&B Warband (Premium Link>>>Adminim link paylaşımı yasak mı söyleyin de premium linki var paylaşacağım

╚İstikbal Göklerde(Bunu bitirdim ama isteyenler olursa diye :D)
╚Boğaz Harbi (Kara),(hava),(deniz) savaşları serileri
╚Koridor
╚Civilization of Ottoman [Bu henüz çıkmadı sanırım )
╚Monochroma Kickstarter

Bunlar ve bunun haricinde bildiğiniz tüm türk yapımı oyunların linkini bulan paylaşsın da Milli oyun arşivi yapayım (ÖZELDEN YAZIN YORUMDAN DEĞİL.)

TUNA200

Son düzenleme:

foreverthe

foreverthe

Üye
Baktım da çoğunun linkleri kırık web sitelerinde. Mount Blade Warband oynadım o baya iyiydi, Koridor'u baya küçükken oynadıydım o döneme göre çok hoşuma gittiydi. Diğerlerine baktım en çok dikkatimi çeken Boğaz Harbi oldu onunda linkini bulamadım sizde varsa atabilir misiniz ?

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
crysis gibi bir türk yapımı varken bunlar oynanır mı :blink:warband hariç o ayrı bir güzel

foreverthe

foreverthe

Üye
crysis gibi bir türk yapımı varken bunlar oynanır mı :blink:warband hariç o ayrı bir güzel
Hocam ben öyle uzay çağına gitmiş oyunları pek sevmiyorum ya. Tarihi filan olan oyunlar daha hoşuma gidiyor.

Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
beyler assassins creed crysis bunları biliyorum lakin crysisin kadrosunda 2 öüdür türk bide 3 müdür yardımcısı mı ne. Onunla birlikte toplam 15 tane kadar Türk var kadroda.Assassin's Creedi de bilmeyen yok sanırsam :D ama genelde boğaz harbi civilization ottoman mount blade osmanlı moduyla birlikte olaraktan bakarsan Türkleri ana konuda barındıran oyunları seçtim :D.

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
beyler assassins creed crysis bunları biliyorum lakin crysisin kadrosunda 2 öüdür türk bide 3 müdür yardımcısı mı ne. Onunla birlikte toplam 15 tane kadar Türk var kadroda.Assassin's Creedi de bilmeyen yok sanırsam :D ama genelde boğaz harbi civilization ottoman mount blade osmanlı moduyla birlikte olaraktan bakarsan Türkleri ana konuda barındıran oyunları seçtim :D.
türkleri ana kadroda derken hikayede mi diyorsun ya da full hepsi türk olsun yapanların mı

Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
türkleri ana kadroda derken hikayede mi diyorsun ya da fu ll hepsi türk olsun yapanların mı
öyle değil oyundaki karakterler genelde türk olsun misal age of empires olarak örnek vereyim age of empireste en güçlü karakter Osmanlı olsun. Veya Crysiste oynattığımız adamlar türk olsun bu şekilde :Darmalarda türk bayrağı işte sancaklar osmanlı vesaireee niye bırakdınız ?

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
Demek bu yüzden ac 1 de türk bayrağı var :D
evet normalde o osmanlı bayrağı olmalıydı :D birde ac 1 de ve revelition da sokaktaki adamlar türkçe konusuyo :D ztn revelitionda istanbulda geçiyo :D

Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
türkçe konuşmalarda sinirime giden bazı yerler var.Üzerinde haç işareti bulunan zırhlı şövalye kovalarken "Gel Buraya","Kaçmakla Geçmez" gibi şeyler söylüyor ama belirttiğim gibi haçlı zırhı giyiyor.

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
türkçe konuşmalarda sinirime giden bazı yerler var.Üzerinde haç işareti bulunan zırhlı şövalye kovalarken "Gel Buraya","Kaçmakla Geçmez" gibi şeyler söylüyor ama belirttiğim gibi haçlı zırhı giyiyor.
snn oyunda sorun vardır geçen gün oynadım haçlılar ingilizce konuşuyo sadece osmanlı şehirlerinde türkçe konuşuluyo ve de hiçbir haçlıdan türkçe ses duymadımbirde sn karıştırmış olabilirsin 1. oyunda osmanlı da düşmanımız ondan dolayı haçlı sanmışsındır

Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Bu arada Yeni avatar nassı :D

Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
connor ne la :?

Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643