Tavsiye LG G3, Z2, iPhone 5S

Sponsorlu Bağlantılar

foreverthe

foreverthe

Üye
    Konu Sahibi
LG G3, Z2, iPhone 5S
Arkadaşlar yarın telefon alacağım. Bu 3 telefon arasında kaldım. Şuan S3 kullanıyorum ilk başlarda çok hızlı gelmişti ama sonradan bozdu bende custom rom olaylarına giriştim şu an romum hızlı güzel ama ne bileyim Android'e güvenemiyorum. İşte bu 3 telefon arasında kaldım. Ses, kamera, tasarım, şarj önemli benim için. Günümün çoğunu Whatsapp'ta geçiriyorum çünkü. Şimdiden teşekkürler.

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Uzun ömürlü istiyorsan 5s al. Sorunsuzunu bulabilirsen Z2 al. Batarya sorun olmazsa G3 al.

• Beğen
Tepkiler: muhammettvurucu
sLeepLe

sLeepLe

Üye
Sende benim gibi aynı model 3 telefon arasında kalmışsın hazır sende konuyu açtığına göre bende sorayım arkadaşlara burdan ve birbirimizede yardımcı olalım :) bende nokia e6 kullanıyorum ve artık bıktırdı telefon bende günümün çoğunluğunu whatsapta geçirim benim için hız önemli stabilite önemli kamerası güzel olsun rahat kullanılan bir telefon olsun istiyorum ve beni en az 2 yıl götürsün istiyorum :) 5s güncelleme desteği stabilite hız olarak beni cezbediyo androide güvenemiyorum sonradan kasma yapıyo diye :( g3 ve z2 tasarım olarak çok hoşuma giden iki telefon 5s inde tasarımını seviyorum ne yapıcağıma bende karar veremedim

Serhan

Serhan

Üye
5s

foreverthe

foreverthe

Üye
    Konu Sahibi
Sende benim gibi aynı model 3 telefon arasında kalmışsın hazır sende konuyu açtığına göre bende sorayım arkadaşlara burdan ve birbirimizede yardımcı olalım :) bende nokia e6 kullanıyorum ve artık bıktırdı telefon bende günümün çoğunluğunu whatsapta geçirim benim için hız önemli stabilite önemli kamerası güzel olsun rahat kullanılan bir telefon olsun istiyorum ve beni en az 2 yıl götürsün istiyorum :) 5s güncelleme desteği stabilite hız olarak beni cezbediyo androide güvenemiyorum sonradan kasma yapıyo diye :( g3 ve z2 tasarım olarak çok hoşuma giden iki telefon 5s inde tasarımını seviyorum ne yapıcağıma bende karar veremedim
Hocam vallaha ya. Android'te sıkıntı olmasa gözüm kapalı Z2 alıcak bakıyorum kamera karşılaştırmasına 5S hepsini eziyor nasıl iş bu ya ? Z2 kamerası çok sarımtrak.

Serhan

Serhan

Üye
Hocam vallaha ya. Android'te sıkıntı olmasa gözüm kapalı Z2 alıcak bakıyorum kamera karşılaştırmasına 5S hepsini eziyor nasıl iş bu ya ? Z2 kamerası çok sarımtrak.
Megapikseller farketmez önemli olan lens...

• Beğen
Tepkiler: sLeepLe
sLeepLe

sLeepLe

Üye
arkadaşımda z2 var güzel telefon tasarımı falan kamerasıda güzel yani 5s inde kamerası güzel onu kullanan arkadaşımda var onunda hakkını yiyemeyiz :) benim tercihim 5s olcak sanırım ben stabil telefon istiyorum bu e6 çok çektirdi bana

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
5s

foreverthe

foreverthe

Üye
    Konu Sahibi
Megapikseller farketmez önemli olan lens...
Biliyorum hocam da Sony lens konusunda iyi bir firma ki 5S'in lensi bile Sony üretimi bildiğim ? :ah
arkadaşımda z2 var güzel telefon tasarımı falan kamerasıda güzel yani 5s inde kamerası güzel onu kullanan arkadaşımda var onunda hakkını yiyemeyiz :) benim tercihim 5s olcak sanırım ben stabil telefon istiyorum bu e6 çok çektirdi bana
Aynen benimde aklım 5S'te. S3 çok çektirdi yazılımsal olarak sorunum yok custom romlarla hallettim şuan gayet iyi ama fiziksel olarak çok çektirdi yanları filan döküldü zart zurt. 5S alıcam bende heralde, her türlü stabil bir sistem. :heyo2:

• Beğen
Tepkiler: sLeepLe
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
iPhone 5S al gerisini kafaya takma :) veya iPhone 6 al.

osmanmert94

osmanmert94

Üye
Arkadaşlar siz stabillik istiyorsunuz yani ya iOS ya WP ben iki sistemde şuan kullanıyorum Lumia 920 ve iPhone 5S çok akıcı sistemler. Ben yerinizde olsaydım iPhone 6'yı alırdım. Çünkü 5S in ekranı çok küçük. Biraz bekleyin 6 alın içiniz rahat etsin. Ben iPhone 6 öneriyorum eğer beklemez iseniz 5S.

sLeepLe

sLeepLe

Üye
Arkadaşlar siz stabillik istiyorsunuz yani ya iOS ya WP ben iki sistemde şuan kullanıyorum Lumia 920 ve iPhone 5S çok akıcı sistemler. Ben yerinizde olsaydım iPhone 6'yı alırdım. Çünkü 5S in ekranı çok küçük. Biraz bekleyin 6 alın içiniz rahat etsin. Ben iPhone 6 öneriyorum eğer beklemez iseniz 5S.
Bekleyecek takatim kalmadı desem yeri 2 buçuk senedir bu telefonu kullanıyorum artık değiştirmek istiyorum iphone 6nın Türkiyeye gelmesine daha var bide ben faturaya ek alıcam telefonu nakit verebilme ihtimalim yok

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Bekleyecek takatim kalmadı desem yeri 2 buçuk senedir bu telefonu kullanıyorum artık değiştirmek istiyorum iphone 6nın Türkiyeye gelmesine daha var bide ben faturaya ek alıcam telefonu nakit verebilme ihtimalim yok
Az biraz dişi sıkmak lazım iPhone 6 nın tanıtımı canlı izle zaten biraz daha beklemeye karar verirsin :)

foreverthe

foreverthe

Üye
    Konu Sahibi
Ben o zamana kadar bekleyecek durumda değilim. Yarın kesinlikle alıcam.

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Ben o zamana kadar bekleyecek durumda değilim. Yarın kesinlikle alıcam.
Hangisin tasarımı hoşuna gittiyse onu al çünkü son nesil işlemcilerin hepsi çok güçlüler. Vede batarya sürelerini araştır artık telefon kriterleri donanımdan ibaret değil :D

foreverthe

foreverthe

Üye
    Konu Sahibi
Hangisin tasarımı hoşuna gittiyse onu al çünkü son nesil işlemcilerin hepsi çok güçlüler. Vede batarya sürelerini araştır artık telefon kriterleri donanımdan ibaret değil :D
Aynen batarya çok önemli :D

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
Rıza Soylu

Rıza Soylu

Üye
Bence kesinlikle G3 almalısın. Ben G3 kullanıyorum çok memnunum. Ses desen çok iyi 1wat hoparlörü var,tasarım desen mükemmel zaten,kamerası belki z2 gibi değil ama aşağı kalır hiçbir yanı yok,şarj süresi ise çok iyi 1 günü rahat çıkarıyor. Androidin pek stabillik sorunu kalmadı zaten. O yüzden kesinlikle G3 almalısın. Merak ettiğin soruları cevaplayabilirim.

• Beğen
Tepkiler: Arnavut34
0MG90

0MG90

Üye
Sana bi Z2 lazım :D

sLeepLe

sLeepLe

Üye
g3 için ısınıyo diyolar ne derece ısınma sorunu var? Bide güncelleme konusunda lg kötü diyolar yani eskiye bakarak öyle diyolar şimdi yeni çıkardığı g2 g3 cihazlarına destek ne kadar süre verir?