Tavsiye LG G3, Z2, iPhone 5S

Sponsorlu Bağlantılar

byAndroid

byAndroid

Üye
Bence z2 her acidan diger cihazlarda onde sony nin lenslerini tartismaya gerek yok iphonenun lenslerini sony yapiyor iphone artik kamera konusunda bi tik ileri gitmesil lazim kac senedir 8 mp kamerayi gelistirip gelistirip sunuyorlar. Benim tercihim z2

0MG90

0MG90

Üye
Bence z2 her acidan diger cihazlarda onde sony nin lenslerini tartismaya gerek yok iphonenun lenslerini sony yapiyor iphone artik kamera konusunda bi tik ileri gitmesil lazim kac senedir 8 mp kamerayi gelistirip gelistirip sunuyorlar. Benim tercihim z2
8mp ama kaliteli. Z2 ve M8'le yarışabilir bi kamerası var.

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
byAndroid

byAndroid

Üye
Hdr tam olarak ne ben anlamadim anlatir misiniz discoveyde de var bi faydasini gormedim kullanmasini bilmiyom :D

foreverthe

foreverthe

Üye
    Konu Sahibi
İnternetten karşılaştırmalara bakabilirsin. O kadar kötü kamerası yok. Özellikle HDR ile mükemmel foto çekiliyor gece.
5S kamera konusunda G3 ve Z2'den iyi diyebilirim. Bana mı öyle geliyor bilmiyorum ama youtubede bir bakın derim hocam :D Ben 5S alıcam heralde. Ekran küçük ama olsun, stabilite güzel ve uygulamalar çok kaliteli

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
Rıza Soylu

Rıza Soylu

Üye
g3 için ısınıyo diyolar ne derece ısınma sorunu var? Bide güncelleme konusunda lg kötü diyolar yani eskiye bakarak öyle diyolar şimdi yeni çıkardığı g2 g3 cihazlarına destek ne kadar süre verir?

Ben aşırı derecede ısınma sorunu yaşamadım. Ayrıca şu dönemde ısınmayan cihaz kalmadı. Güncelleme desteği olarak LG kendini çok geliştirmiş. Eskiden iyileştirme güncellemeleri felan pek vermezdi ama şimdi G3 için arka arkaya iyileştirme güncellemeleri geliyor.

• Beğen
Tepkiler: sLeepLe
0MG90

0MG90

Üye
5S kamera konusunda G3 ve Z2'den iyi diyebilirim. Bana mı öyle geliyor bilmiyorum ama youtubede bir bakın derim hocam :D Ben 5S alıcam heralde. Ekran küçük ama olsun, stabilite güzel ve uygulamalar çok kaliteli
Pişman olmazsınız diye düşünüyorum. Hem donanım olarak hemde güncelleme olarak çok iyi ama Eylül'e az kaldı isterseniz bekleyin çünkü iPhone 6 da ekran büyüyebilir ve bizde fiyat farkı fazla olmaz onu almış olursunuz.

foreverthe

foreverthe

Üye
    Konu Sahibi
Pişman olmazsınız diye düşünüyorum. Hem donanım olarak hemde güncelleme olarak çok iyi ama Eylül'e az kaldı isterseniz bekleyin çünkü iPhone 6 da ekran büyüyebilir ve bizde fiyat farkı fazla olmaz onu almış olursunuz.
Yarın almam lazım mutlaka o yüzden. Yoksa iPhone 6 beklerdim..

sLeepLe

sLeepLe

Üye
iphone 6 eylülde Türkiyede mi olucak yoksa tanıtılıcak Türkiyeye gelmesi kasımı falan bulur mu?

fk555897

fk555897

Üye
Ses konusunu tam bilmiyorum ama Z2'nin sesi iyi gibi, şarj konusunda Z2 iyi, Z2 kaliteli bir kasaya sahip. Z2 öneririm ama iPhone 5S ve G3'de iyi bir telefon.

Fenomenon

Fenomenon

Üye
Hdr tam olarak ne ben anlamadim anlatir misiniz discoveyde de var bi faydasini gormedim kullanmasini bilmiyom :D
fotoğrafçılıktan anlamam o yüzden basit olarak anlatmak gerekirse renk dengesini sağlıyor.
mesela arka planda güçlü bir ışık kaynağı varsa fotoğraftaki diğer cisimler çok karanlık çıkar. ancak hdr açıkken daha belirgin çıkar.
ayrıca ışığın az olduğu zamanda da daha net bir görüntü elde edersin.

ANIL

ANIL

Admin
Murdoc Massaka

Murdoc Massaka

Üye
g3 için ısınıyo diyolar ne derece ısınma sorunu var? Bide güncelleme konusunda lg kötü diyolar yani eskiye bakarak öyle diyolar şimdi yeni çıkardığı g2 g3 cihazlarına destek ne kadar süre verir?
g2 max 1 tane daha güncelleme alır bence

rhapsodical

rhapsodical

Üye
Ben z2 düşünüyordum fakat her kullanıcıdan farklı bir şikayet duyunca one m8 aldım. Telefon hızlı ve hoparlörleri çok iyi. Kamerası hakkında ; düşük ışıkta güzel fotoğraflar çekebiliyor flaşsız. Ayrıca çift flaş fener olarak gayet işe yariyor. Antutu testinden en son 36bin aldım. 5s in antutusuna bakarsan 29 bin görürsün. Kusura bakma bu telefon kıyaslamalarının içinde yer almıyordu.

foreverthe

foreverthe

Üye
    Konu Sahibi
Ben z2 düşünüyordum fakat her kullanıcıdan farklı bir şikayet duyunca one m8 aldım. Telefon hızlı ve hoparlörleri çok iyi. Kamerası hakkında ; düşük ışıkta güzel fotoğraflar çekebiliyor flaşsız. Ayrıca çift flaş fener olarak gayet işe yariyor. Antutu testinden en son 36bin aldım. 5s in antutusuna bakarsan 29 bin görürsün. Kusura bakma bu telefon kıyaslamalarının içinde yer almıyordu.
Sorun degil hocam, sag olun :)

BelaMonte

BelaMonte

Üye
ısınma sorununu çok önemdiyorsanız z2 alın. Telefon ısındığında buz gibi su tutun, kuzenim yapıyor

ks53ks

ks53ks

Üye
g3