Telefon Tavsiyesi Discovery 2 Hakkında Ne Düşünüyorsunuz

Sponsorlu Bağlantılar

bulentercan

Üye
    Konu Sahibi
Discovery 2 Hakkında Ne Düşünüyorsunuz
Discovery 2 hakınnda ne düşündüğünüzü merak ediyorum sızce bu telefon 900 tl eder mi çünkü ben baktığımda 888 tlye bir iki sitede buldum antutu skoru 31000

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
eder güzel cihaz bnce

Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
Değmez.General Mobile discovery ile doğru hareketler yaptı.Ama içinde bulunduğu suyun derinliğinin farkında değil.Bence 888 tl o cihaz etmez.

byAndroid

byAndroid

Üye
Her turlu eder bence super cihaz o fiyata alinabilecek birkac telefondan biri

Murdoc Massaka

Murdoc Massaka

Üye
888tl edebilir fakat gmd ucuzluğuyla biliniyor. daha ucuz olabilirdi.

maxirabit

maxirabit

Üye
mtk kullanması gözümden düşürdü

dayannight

dayannight

Üye
beklemek lazım ilk gmd gibi sorun olmazsa iyiydi yine önceki gibi satamazlar ucuz olduğu için iyi sattı

JACKSON3549

JACKSON3549

Üye
Değmez diyen arkadaşlar acaba kendileri kullanıyormu? Ben Discovery 2 + aldım 1 haftadır da kullanıyorum bence bu fiyata değer. İşlemcisine laf söyleyenlere sözüm piyasadaki tüm oyunları rahatlıkla kasmadan oynayabiliyorsunuz ve ayrıca çok sade basit ve güzel android deneyimi yaşatıyor.

Fenomenon

Fenomenon

Üye
Donanım olarak kesinlikle değer ama tercih sana kalmış tabi.
Bu arada SD kart girişli olanı al. Çift hat istiyorsan başka markaya yönel. Hafıza problem olur ilerde.

Invoke

Invoke

Üye
Değmez.

_RYUK_

_RYUK_

Üye
ilk çıktığı günden beri kullanıyorum sıkıntı yok tavsiye ederim.

KARİZMATİX

KARİZMATİX

Üye

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Üzerine 150 lira koyup LG G2 almak daha mantıklı. Eğer o kadar yoksa da Asus Zenfone 5 veya 6 alınabilir. Size hangisi uygunsa

• Beğen
Tepkiler: spacekiller

furkankaya559758

Üye
Donanımı iyi ama General Mobile iyi bir marka değil. Bence biraz daha para ekleyip LG G2 al. Discovery 2'nin çok daha iyi bir telefon.

KayraBey

KayraBey

Üye
Güzel telefon.

Polymath

Polymath

Üye
Bende gmd 2 almayi dusundum ama vazgectim, gmd 2 hakkinda cok sikayet okudum, arastirmani oneririm

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
Kış için iyi bi telefon

3onur5

3onur5

Üye
general mobile discovery serisinin 1.modelini 750 tl ye sattıysa o telefon hayli hayli eder

Üst Alt