Sizlere 2 küçük sorum var :)

Sponsorlu Bağlantılar

eren05l

Üye
    Konu Sahibi
Sizlere 2 küçük sorum var :)
Arkadaslar 2 sorum olacak
1- Teknosada ki hediye ceklerini satin aldigimiz urun icin kullanabiliyo muyuz ? Yani 2000 tl, 100 tl hediye ceki 1900 e alabilr miyim ?
2- Telefona kredi kartina taksit oluyo mu ?
Simdiden tesekkurler. Cevap yazan elleriniz dert gormesin :)

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Hediye çeki alışverişe binaen tanımlanıyor. Anında kullanamıyorsun. Telefonlar ise tek çekim, taksit yok.

• Beğen
Tepkiler: eren05l
Amedly Fatih

Amedly Fatih

Kapalı Hesap
Kredi kartı ile taksit olmaz

fk555897

fk555897

Üye
Hediye çekini sonraki alışverişlerinde kullanabilirsin sadece.
Telefona kredi kartına taksit yapmıyorlar.

doqukans2

doqukans2

Üye
Taksit yapılmıyor peki satın aldık diyelim tek çekim şeklinde bankaya gidip yapılandırma falan olmuyormu illaha peşinmi?

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Taksit yapılmıyor peki satın aldık diyelim tek çekim şeklinde bankaya gidip yapılandırma falan olmuyormu illaha peşinmi?
O banka ile arandaki mesele, kesin bir şey diyemeyiz. Ama kesin olan bir şey varsa o da tek çekim. ;)

fk555897

fk555897

Üye
Bildiğim kadarıyla bankadan kredi çektikten sonra herhangi bir değişiklik yapılamıyor. Krediyi almadan önce konuşsan daha garanti olur.

hikmet366

hikmet366

Üye
Vatan pc de 36 taksit var oraya gitmeniz yeter ödeabank ile

doqukans2

doqukans2

Üye
Vatan pc de 36 taksit var oraya gitmeniz yeter ödeabank ile
alamam zaten abi babam bu sene alsan seneye yine istersin diyor seneye alalım diyor sinir oldum bende s5 alalım seneye neden isteyim baba dedim yok olmaz dedi bende üstelemedim ne uğraşcam ya boşver :)

hikmet366

hikmet366

Üye
Istersen S5 al faiz yok postaneye her ay 50 timi ne veriyorsun

Üst Alt