İstek 2.SİM KART ŞEBEKE HATASI

Sponsorlu Bağlantılar

ONUR_REUS

Üye
    Konu Sahibi
2.SİM KART ŞEBEKE HATASI
Arkadaşlar GM Discovery aldım yaklaşık olarak 2 aydır kullanıyorum. Önceden tek SİM kart kullanırdım. Sonra VINN vardı bende onuda takıyım falan dedim işte 3 hafta falan ikisini birden takılı, değişmeli olarak kullandım yani
bi ondan internete girdim bi diğerinden sorun olmadı.

Ama dünden beri VINN yani SİM2 internet algılamamaya başladı. Sorun şu ki E veya H+ işaretleri çıkmıyo daha dün çıkıyordu internet olsada olmasada ama şuan çıkmıyo SİM1 hala sorunsuz çalışıyor ama SİM2 internet algılamıyo bi çok yol denedim resetlemek olsun çıkarıp takmak olsun 3G değiştirmek olsun yani basit bi yolu var gibi görünmüyo anlamadım aynı şey başına gelen ve ya çözüm önerisi olan cevap verirse çok makbule geçicek
şimdiden teşekkür ederim.

Murdoc Massaka

Murdoc Massaka

Üye
hocam baglanti ayarlarini silin sonra hatti baska bir telefona takip cikarin. sizim telefona takinca ayarlari almak icin ... diye mesaj gelcek ayarlari alip ayarlayin sonra reset atin yada mobil veri ac kapa

ONUR_REUS

Üye
    Konu Sahibi
hocam baglanti ayarlarini silin sonra hatti baska bir telefona takip cikarin. sizim telefona takinca ayarlari almak icin ... diye mesaj gelcek ayarlari alip ayarlayin sonra reset atin yada mobil veri ac kapa
Bağlantı ayarları nasıl siliniyor bu konuda pek bilgim yokta bide şey, eskiden taktığımda öyle bi mesaj gelmemişti ama.. :D

Üst Alt