Haber Android Reklam Engelleme

Sponsorlu Bağlantılar

doncarlonefun

doncarlonefun

Üye
    Konu Sahibi
Android Reklam Engelleme
Merhaba genelde telefondan video falan izlerim her izlemeye başlarken diğer videoya geçerken bazen 15 bazen 30 saniyelik google oyun tanıtımı reklamlar çıkar bu reklamları nasıl engelliyebilirim örnek olarak aşağıdaki uygulama animeleri izlerken diğer animeye geçerken veya ilk izliyeceğim animede video başlamadan reklam çıkıyor süre bitince çarpı işaretine tıklayıp kapatıyorum fakat sıktı artık bunu nasıl düzeltebilirim apk dosyasının içinden birşeymi silmem lazım yoksa ne yapmam lazım Telefonum Rootlu

#Animania Uygulaması

wwwhmz

wwwhmz

Üye
Xposed yükle sonra minminguard modülünü indirip aktifleştir.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: doncarlonefun
xpaede

xpaede

Üye
Madem telefonunuz rootlu bu linkten adaway uygulamasını indirin,programı açın host dosyalarını indir ve uygula ( veya engelle ) tarzı bir tuş var ona basın, bir defa da telefonu yeniden başlatın ve reklam sorununuz tarih olsun.

• Beğen
doncarlonefun

doncarlonefun

Üye
    Konu Sahibi
Madem telefonunuz rootlu bu linkten adaway uygulamasını indirin,programı açın host dosyalarını indir ve uygula ( veya engelle ) tarzı bir tuş var ona basın, bir defa da telefonu yeniden başlatın ve reklam sorununuz tarih olsun.
zaten normal uygulamalarda reklam çıkmıyor fakat video açılırken 20 30 saniyelik video reklamı çıkıyor bunu nasıl engellerim F-Droid'den indirdiğim AdAway ile aynımı verdiğiniz yoksa sizinki daha iyiyse onu indireyim

xpaede

xpaede

Üye
Anladım sorununuzu maalesef adaway tarzı programlar bahsi geçen videoları engelleyemiyor. Xposed framework yükleyerek minminguard ile deneyebilirsiniz şansınızı.

• Beğen
doncarlonefun

doncarlonefun

Üye
    Konu Sahibi
Anladım sorununuzu maalesef adaway tarzı programlar bahsi geçen videoları engelleyemiyor. Xposed framework yükleyerek minminguard ile deneyebilirsiniz şansınızı.
Acaba Link Verebilmeniz Mümkünmü zahmet olmazsa :(

Burdakini indirdim installeri framework indir güncelle seçtim doğru sitesimi bu acaba

xpaede

xpaede

Üye
Acaba Link Verebilmeniz Mümkünmü zahmet olmazsa :(

Burdakini indirdim installeri framework indir güncelle seçtim doğru sitesimi bu acaba

Site doğrudur yaptığınız işlem sonrası cihaz yeniden başlatılır. Daha sonra program içinden modül indir kısmından minminguardı bulup indirin daha sonra aktif edin ve yeniden başlatın. En sonunda m.mguard programının içinden reklamını engellemek istediğiniz uygulamayı bulup gerekli ayarları yapın. Umarım başarılı sonuç olur. bu linkteki dosyayı cwm üzerinden flashlayarak bahsettiğiniz programdaki video adleri engellediklerini bir çok kullanıcı rapor etmiş.

• Beğen
doncarlonefun

doncarlonefun

Üye
    Konu Sahibi
Site doğrudur yaptığınız işlem sonrası cihaz yeniden başlatılır. Daha sonra program içinden modül indir kısmından minminguardı bulup indirin daha sonra aktif edin ve yeniden başlatın. En sonunda m.mguard programının içinden reklamını engellemek istediğiniz uygulamayı bulup gerekli ayarları yapın. Umarım başarılı sonuç olur. bu linkteki dosyayı cwm üzerinden flashlayarak bahsettiğiniz programdaki video adleri engellediklerini bir çok kullanıcı rapor etmiş.

let me chk and work out something... Give me some time.

i am working on removable of In-Video ADs without Video playback issues.

Lets see how much success we get

yazmış xda forumunda bu uygulamayı paylaşan kişi acaba

Kod:
Beni kontrol etmek ve bir şeyler halletmesi ... Bana biraz zaman ver.
i Video oynatma sorunları olmadan In-video reklamları içteki üzerinde çalışıyorum.
Biz almak ne kadar başarı görelim.Bu

Hey would it be possible to get this to work with animania? All other adblockers won't work... Not even lucky patcher because they block the ads effextlivly however the video won't play if you block the ads lol

xpaede

xpaede

Üye
Dediğim gibi bu tür yöntemler deneme yanılmadır biraz. Bahsi geçen forumda da bundan bahsedilmiş.

xpaede

xpaede

Üye
Yapılacak daha fazla bir şey olduğunu sanmıyorum.Uygulamayı incelemedim ama belli ki reklamlar framework ile bir çalışıyor.

Üst Alt