Haber Lumia Debian Red Lumia 730 ile İlk Görüntüsünü Verdi

Sponsorlu Bağlantılar

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Lumia Debian Red Lumia 730 ile İlk Görüntüsünü Verdi
Nokia bilindiği üzere Windows Phone işletim sistemli Lumia serisi akıllı telefonlarına özel olarak firmware güncellemesi yayınlıyor ve bu güncellemelere de alfabetik sırayla renk isimleri veriyor.
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Öte yandan Nokia'nın yeni Selfie-Phone'u olması beklenen Lumia 730 ise merakla beklenirken, Nokia'nın yeni Lumia firmware güncellemesi ve Lumia 730'un prototipi üzerinde görüntülendi.

Lumia Debian Red adını kullanılan güncelleme muhtemelen şimdilik kod adı olarak Lumia Debian Red adını kullanıyor olabilir.
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Lumia 730 ise Polikarbon yekpare gövde 4.7" ekran ve 5 MP ön kamera gibi özelliklerle gelmesi beklenirken prototipe de görüldüğü üzere Lumia 730 da ekran üzeri sanal navigasyon tuşlarına sahip olacak.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi, Sensation ve dakamon

GianniInfantino

GianniInfantino

Üye
Hocam uzun zaman sonra ilk defa sizden hızlı hareket ettim :)

Nokia Lumia 730 olduğu iddia edilen telefon ve Gdr1 in Nokia Eli değmiş Hali olan Cyandan Sonraki güncelleme"Debian Red"

• Beğen
Tepkiler: Krnl386
papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: Krnl386, İnternettin HOCA, pirenuri ve 5 diğerleri
GianniInfantino

GianniInfantino

Üye
Sen de benim yaşıma gelip sabah saat 8'de 21:30'a kadar mesai yap görürüm seni:)
Abi ben de tıp öğrencisiyim ve bütünlemeye çalışıyorum. Az çok benimde yoğunluğum var ama tabiki çalışan insana saygım sonsuzdur :)

• Beğen
Tepkiler: pirenuri ve papakudioflu
kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
Cyandan ilerideki bir güncelleme 730da gözüktüyse bize gelme olasılığı var mıdır ki?Varsa eğer bunda gözüktüğüne göre herhalde çok uzun sürmez yani 2015i bulmaz sanırsam debain red güncellemesi ve tahminimce debain red'in içeriğinde ön kamerada gözle görülür derecede iyileştirmeler vardır herhalde :hmmm

osmanmert94

osmanmert94

Üye
İlk çıkan WP8 lere gelir mi ki? 620-820-920 ve belki 520-720

Rainesto

Rainesto

Üye
Gdr2 nin ismide tahminen ecru olur

emz

emz

Üye
Arkadaşlar telefonunun özellikleri çok iyi olacağa benziyor. Ms'un bahsettiği bu alt seviye cihazları bırakma olayı bu anlaşılan :) Daha iyi bir donanımla gelecek yenileri. Eğer fiyatı uygun olursa gerçekten çok tutar. Umarım bizede gelmesi çok sürmez. Eğer yeterli donanımı olursa tercih edilir bir cihaz olacaktır. Bence 800-900₺ aralığı olur maksimum ana hadi bakalım. Göreceğiz artık ;)

osmanmert94

osmanmert94

Üye
Arkadaşlar telefonunun özellikleri çok iyi olacağa benziyor. Ms'un bahsettiği bu alt seviye cihazları bırakma olayı bu anlaşılan :) Daha iyi bir donanımla gelecek yenileri. Eğer fiyatı uygun olursa gerçekten çok tutar. Umarım bizede gelmesi çok sürmez. Eğer yeterli donanımı olursa tercih edilir bir cihaz olacaktır. Bence 800-900₺ aralığı olur maksimum ana hadi bakalım. Göreceğiz artık ;)
512MB ram koyarlarsa varya 730'a. Hiç satamaz.

emz

emz

Üye
512MB ram koyarlarsa varya 730'a. Hiç satamaz.
Diğer konuda 1 GB olduğu yazıldı. Kesinliğini bilmiyorum ama 512 olmaz bu donanımla. Ön kamera, arka kamera ve işlemci çok gelişmişken istese de 512 takamaz çünkü kaldırmaz ;)

dakamon

dakamon

Üye
Donanım piyasasında fiyatlar düşse de 1gb lık telefon bile 500 600 tl olsa :)

• Beğen
Tepkiler: emz
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Sanal tuşlara geçmesi benim hoşuma gitmedi ekrandan çalmaktan başka bir işe yaramaz.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Ağustos'ta 3. Veya 4. Haftasında satışa sunulması planlanan Lumia 730'un dünya genelinde vergisi fiyatının 259€ olması bekleniyor.

GianniInfantino

GianniInfantino

Üye
O zaman yaklaşık 1000 tl olacak. Hayırlı olsun

Üst Alt