iPhone 5 Kasa Değişimi

Sponsorlu Bağlantılar

furkan4045

Üye
    Konu Sahibi
iPhone 5 Kasa Değişimi
Herkese iyi forumlar benim küçük bi sorum olucaktı...
Bende siyah iPhone 5 var ve kasada soyulmalar ve çatlak var bu yüzden arka kasayı değiştirmek istiyorum bi ara zorlu centera gidicem Bana orda üzerine para verirsem beyaz iphone 5 ile değişim olurmu yada kasayı orda değiştirebilirmiyim(beyaz ile) bunlar olmuyorsa arka kasayı kaç tl ye alabilirim yardımcı olursanız sevinirim

0MG90

0MG90

Üye
Yine soyulacak, para alacaklarsa hiç yaptırma bence takas et telefonunu rahatsız oluyorsan

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N

furkan4045

Üye
    Konu Sahibi
Yine soyulacak, para alacaklarsa hiç yaptırma bence takas et telefonunu rahatsız oluyorsan
Ben aslında çatlaktan şikayetçiyim bide beyaz kasada çizilme belli olmuyor

Batuhan Apatay

Batuhan Apatay

Üye
Beyaz yapman için ekran da satın Alman gerekiyor.

ilo53

ilo53

Üye
Bendede iphone 5 var yavaştan kenarlarda çizilme oluyo telefon değişmişlerde garantide 7ay falan oldu alalı ıkıncı el olarak aldım 7ay daha kullansam telefon baya çizilir çözüm önerisi olan varmı sanırım siyah 5lerde sorun var

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
Bendede iphone 5 var yavaştan kenarlarda çizilme oluyo telefon değişmişlerde garantide 7ay falan oldu alalı ıkıncı el olarak aldım 7ay daha kullansam telefon baya çizilir çözüm önerisi olan varmı sanırım siyah 5lerde sorun var
Ben soyulmayani gormedim siyahlardan.

Batuhan Apatay

Batuhan Apatay

Üye
Şu soyulmanın bir kaç resmini atabilir misiniz?

Batuhan Apatay

Batuhan Apatay

Üye
Iphone 5 peeling problem yaz cikar

Baktım. Arka kapakta bir kaç çıkma gördüm. O benim önceki telefonumda da vardı. Jelatin + kap kullanınca oluyor sanırım. Şimdikinde hiç bir şey yok ne kap ne jelatin. Bazen şekil olsun diye kap takıyorum görünüşden sıkılınca.

Yanlarda olanlar ise fermuarlı cebim vardı. Oraya sürte sürte çıkarmıştım boyasını. Bunda olmadı o yine. O montu giyince kap takar oldum. Kullanmaya bağlı bunlar. Her telefonda olacak diye bir kaide yok. Ama malzeme yüzünden kolay çıkıyor boyası sanki. Yeni siyah modellerde daha açık renk kullanılmasının nedeni gizlemek sanırım.

ilo53

ilo53

Üye
resimde pek belli olmuyor yakından inceleyince belli oluyor siyah renkten bende sıkıldım siyah renke gidebilecek kılıf öneriniz varmı?

Batuhan Apatay

Batuhan Apatay

Üye
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Benim telefonum böyle. Uzaktan bakınca gözle görülür pek bir şey yok. Toplu iğne ucu gibi şeyler var yakından bakınca da. Kap kullanmıyorum genel olarak. (Hepsi çizik değil toz da var)

HD izleyin daha detaylı görmek için. En sonda makro lens ile de çektim.

ilo53

ilo53

Üye
Benimki bu kadar çizik değil bende kılıfısı kullaniyorum arada takıyorum bozuk paralara falan dikkat ediyorum zamanla seninki gibi olur

Batuhan Apatay

Batuhan Apatay

Üye
Benimki bu kadar çizik değil bende kılıfısı kullaniyorum arada takıyorum bozuk paralara falan dikkat ediyorum zamanla seninki gibi olur

Fazla çizik değil ya. tozlar ile aynı renk çizikler. Düzgün silemedim bi. Artı çok yakın çektim. Gözle görülmeyeni bile çekti makine videoya

fk555897

fk555897

Üye
Bence soyulmalar yüzünden telefonu fark bile olsa değiştirmezler. Arka kapağı değiştirmeye bak.

ilo53

ilo53

Üye