İphone 5 değişim

Sponsorlu Bağlantılar

agaLess

Üye
    Konu Sahibi
İphone 5 değişim
Arkadaşlar bir arkadaştan iphone 5 alacagım cihaz almanyadan 2013 subat ayında alınma Applenın uyku /uyanmasına uygun yani değişime ama ön ve arka kamerası arizalı bu sebeb degişime engel olurmu. Zorlu centerda

1.5 yıl once alınmış cihaz

Baranbaris

Baranbaris

Üye
Arkadaşlar bir arkadaştan iphone 5 alacagım cihaz almanyadan 2013 subat ayında alınma Applenın uyku /uyanmasına uygun yani değişime ama ön ve arka kamerası arizalı bu sebeb degişime engel olurmu. Zorlu centerda

1.5 yıl once alınmış cihaz
Apple cihazlarına 1 yıl garanti veriyor seninkinin garantisi bitmiş değişmezler bence

agaLess

Üye
    Konu Sahibi
İşte tuş değişime uyuyor o yuzden dedım degısırler mı diye

Baranbaris

Baranbaris

Üye
Olabilir belki
Garantisi devam ediyor mu?
2 yılda veren var diye hatırlıyorum
Benim bildiğim uluslararası 1 yıl garanti var Türkiye'de yetkili şirket de iki yıl garanti veriyor ilk yıl hem o şirket hem de Apple dan garanti alıyoruz sonra garanti sadece o şirkete geçiyor

agaLess

Üye
    Konu Sahibi
Kesin emın olabilsem arkadasdan alıcamda

agaLess

Üye
    Konu Sahibi
Benim bildiğim uluslararası 1 yıl garanti var Türkiye'de yetkili şirket de iki yıl garanti veriyor ilk yıl hem o şirket hem de Apple dan garanti alıyoruz sonra garanti sadece o şirkete geçiyor

Kardes benim bildigimde öyle ama gecen bir arkadas garantisi bitmiş cihazi zorlu da degişim yapmiş o yuzden dedim

Baranbaris

Baranbaris

Üye
Kardes benim bildigimde öyle ama gecen bir arkadas garantisi bitmiş cihazi zorlu da degişim yapmiş o yuzden dedim
Belki olabilir bende tam bilmiyorum gitmekten zarar gelmez bi git istersen :)

Shorty Meeks

Shorty Meeks

Üye
Garanti gerekiyo sanırım

Üst Alt