İpucu Arkasında imei numarası yazan telefonlar

Sponsorlu Bağlantılar

turkishield

turkishield

Üye
    Konu Sahibi
Arkasında imei numarası yazan telefonlar
Arkadaşlar bazı telefonların arkasında imei numarasının yazdığı bi bant gibi bişey oluyor..bu nedir neden her telefonda yok? anlamını merak ettim bilen var mı ?

muxo

muxo

Üye
O bant cihazın kimligidir. seri no, üretildiği yer ve imei kodu yer alır alır. Kullanıcıyı bilgilendirmek ve Servise gittiğinde cihazı tanımlamak için kullanılır. genelde her cihazda olur.

• Beğen
Tepkiler: gold_star
turkishield

turkishield

Üye
    Konu Sahibi
O bant cihazın kimligidir. seri no, üretildiği yer ve imei kodu yer alır alır. Kullanıcıyı bilgilendirmek ve Servise gittiğinde cihazı tanımlamak için kullanılır. genelde her cihazda olur.
hmm bana itici geliyor nedense yazmasa daha iyi aslında :tşk: cevap için

• Beğen
The SLayeR

The SLayeR

Üye
bn o bandi soktum attim :)

• Beğen
Penci Hoca

Penci Hoca

Üye
Sony Xperia Z de o yazılar kasaya yazılmış söküp ayırma imkanı bile yok :D

Sarangni

Sarangni

Üye
Optimus G vardı çıkardım gitti. Gereksiz bir şey. Servis Micro Sim takılan yerdeki seri NO bakıyor.

• Beğen

Misafir - 159708

Gençler benim j6 telefonum var 1 aydır kullanıyorum arkasında beyaz bi etiket var imei num falan yazıyı söksem sıkıntı olurmu

• Beğen
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Gençler benim j6 telefonum var 1 aydır kullanıyorum arkasında beyaz bi etiket var imei num falan yazıyı söksem sıkıntı olurmu
Herhangi bir sıkıntı olmaz. Söküp kutuya koyabilirsiniz. IMEI numarasına istediginiz zaman: *#06# Yazarak ulaşabilirsiniz.

Üst Alt