Galaxy s5 mi Alsam Note 3 mü ?

Sponsorlu Bağlantılar

Hangisi ?

• Galaxy s5

Kullanılan: 6 40.0%
  • Note 3

Kullanılan: 9 60.0%

• Kullanılan toplam oy
    15
Darqos

Darqos

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy s5 mi Alsam Note 3 mü ?
Arkadaşlar Galaxy s5 ve Note 3 Arasında kaldım Hangisini alsam ?

Sucrofe

Sucrofe

Üye
S5 daha mantıklı bence. Büyük falan da değil. Snapdragon kullanıyor.

• Beğen
Tepkiler: Darqos
Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
bence 1 1.5 ay daha bekle almayacaksan bile bir gör Note 4 çıkın s5 fiyatı düşer note 3 ün tahtan indiği içinfiyatı 15 lere inme trendine girer yani 1800 1500 5 ayda iner
yani almayı düşünmüyorsan bile note 4 ü bekle gör belki kararını değiştirirsin ya da özel fiyatlar ve kanpanyalardan yararlanabilirsin

şuan için note 3 n9005 samsung un en iyi telefonunu bana göre

Türe

Türe

Üye
Note 3.

EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
Note 4 bekle, S serisinden uzak dur derim Note4ü bekleyemezsin 3 al.

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
S5 daha mantıklı bence. Büyük falan da değil. Snapdragon kullanıyor.
note 3 ün n9005 modelini ben media markt ta satışını gördüm yani türkiye az da olsa var yan eğer n9005 varsa snapdragon 800 var (801 biraz geliştirilmiş versiyor asıl versiyon 805 800 ile 800 arası uçurum bir fark olmamasına karşın 1 gb daha fazla ram ve en az 32 gb gelmesi ayrı bir güzellik yani(türkiyeye hem en aşağı model gelir ve kimse 32 kullanamazdı genelde (bkz note 2 ve s3 kullanıcıları mağdurları (benim param vardı olsa 64 gb alırdım )) extradan ekran geniş ve s pen var (kalem deyip geçmeyin sırf kalem (bir kısımı ekranın altında yer alıyor ana karta takılı şekide çalışıyor bu kısım anakart ile bereber fiyatlandığı için fiyata eklemedim) 60 70 tl ucuz bir şey değiş basit bir şey de değil
kullanımını kullanlar ve ya deneyenler anlar pazarda satılan 5 tl lik kalemlere benzemez
Note 4 bekle, S serisinden uzak dur derim Note4ü bekleyemezsin 3 al.
3 eylülde 1 ay aydan duyrulur 2 aydan türkiyeye gelir almasa bile fiyatları düşer çünkü ikisinde samsung ve ikisinde üzerine çıkan flag ship bir telefon samsungu temsil edecek (2014 yılı son çeyrek amiral gemisi telefonu note 4 olcak sonra ki senelerde artık f mi çıkar j mi çıkar onu bilemiyorum))

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
Darqos

Darqos

Üye
    Konu Sahibi
note 3 ün n9005 modelini ben media markt ta satışını gördüm yani türkiye az da olsa var yan eğer n9005 varsa snapdragon 800 var (801 biraz geliştirilmiş versiyor asıl versiyon 805 800 ile 800 arası uçurum bir fark olmamasına karşın 1 gb daha fazla ram ve en az 32 gb gelmesi ayrı bir güzellik yani(türkiyeye hem en aşağı model gelir ve kimse 32 kullanamazdı genelde (bkz note 2 ve s3 kullanıcıları mağdurları (benim param vardı olsa 64 gb alırdım )) extradan ekran geniş ve s pen var (kalem deyip geçmeyin sırf kalem (bir kısımı ekranın altında yer alıyor ana karta takılı şekide çalışıyor bu kısım anakart ile bereber fiyatlandığı için fiyata eklemedim) 60 70 tl ucuz bir şey değiş basit bir şey de değil
kullanımını kullanlar ve ya deneyenler anlar pazarda satılan 5 tl lik kalemlere benzemez
3 eylülde 1 ay aydan duyrulur 2 aydan türkiyeye gelir almasa bile fiyatları düşer çünkü ikisinde samsung ve ikisinde üzerine çıkan flag ship bir telefon samsungu temsil edecek (2014 yılı son çeyrek amiral gemisi telefonu note 4 olcak sonra ki senelerde artık f mi çıkar j mi çıkar onu bilemiyorum))
1 sene sonra alıcm

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Note 4 ü bekle dostum note 3 te çok güzel fakat daha güncel bir cihaz daha iyi olacaktır.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
S5

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Note 3'ün Snapdragon'lusunu bulursanız kaçırmayın.

Testam3nt

Testam3nt

Üye
Bendede note3 var fakat N9000Q ihtiyaçlarımı fazlasıyla karşılıyor bence snapdragona falan cok takılma ya note 3 al yada dediği gibi 4 ü bekle ama samsungun S serilerine yaklasma derim en iyileri note serileridir.

• Beğen
Tepkiler: Darqos ve B.A.R.O.N
aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
note3

The Shadow

The Shadow

Üye
Note 3.

yaren_70

Üye
Kardeş bulabiliesen not 3 9005 madelini al s5 ten daha iyi.

Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
İlla samsung dersen note 4 ü bekle :)

yaren_70

Üye
Arkadaşlar evet not 3 büyük . küçük telefon isteyen varsa s5 i tercih edebilir. bence not 3 büyük olmasına rağmen en iyi telefon.

Türe

Türe

Üye
Ekran boyutları arasında uçurum yok. Note 3 her yere gayet rahat sığıyor. Ha gömlek-tshirt cebine telefon koyma fanteziniz varsa bilemem.

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Ekran boyutları arasında uçurum yok. Note 3 her yere gayet rahat sığıyor. Ha gömlek-tshirt cebine telefon koyma fanteziniz varsa bilemem.
Kalbe zararlı değil mi :D ayrıca s5 inde sığacağını hiç zannetmem iPhone 5 bile tam oluyor.

Üst Alt