İstek Hafıza Kartı Şifresini Unuttum!!!

Sponsorlu Bağlantılar

ekremsurer

ekremsurer

Üye
    Konu Sahibi
Hafıza Kartı Şifresini Unuttum!!!
Nokia C2-01 model telefon kullanıyorum. Daha önce hafıza kartıma şifre koymuştum.(Kendi telefonumda geçerli olacağını sanarak,meğer başka telefonlara takınca geçerli oluyormuş.) Aslında sorun çıkartmıyordu, çünkü şifresiz girebiliyordum hafızakartının içine. Sonra bir gün bir sorun oldu,hafızakartı kendi telefonumda da şifre istemeye başladı. Şifreyi de çoktan unutmuştum. Şimdi şifreyi kırmak ve silmek istiyorum. İçindeki dosyaların gitmesi önemli değil. Telefon içinde biçimlendirmek istediğimde de şifre istedi. Lütfen yardımcı olun, şifreyi nasıl sıfırlayacağım? )):

ekremsurer

ekremsurer

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim buna bakmıştım ama yardımcı olmadı maalesef yine de sağol

Otroligt

Otroligt

Üye

Şuradakilere bakar mısın peki

ekremsurer

ekremsurer

Üye
    Konu Sahibi
Buna da bakmıştım kardeşim sağol :)

ekremsurer

ekremsurer

Üye
    Konu Sahibi
Eyvallah kardeşim :)

ekremsurer

ekremsurer

Üye
    Konu Sahibi
Adaptör ile taktığımda bilgisayar telefonu tanımadı. Adaptör bozuk olmasından kaynaklanıyor olabilir. Bluetooth ve kablo bağlantısı ile de hafızakartını tanımıyor maalesef şifre girilmediğinden dolayı. Yani hem telefondan hem de bilgisayardan biçimlendiremiyorum.

Moto_G

Üye
Adaptör ile taktığımda bilgisayar telefonu tanımadı. Adaptör bozuk olmasından kaynaklanıyor olabilir. Bluetooth ve kablo bağlantısı ile de hafızakartını tanımıyor maalesef şifre girilmediğinden dolayı. Yani hem telefondan hem de bilgisayardan biçimlendiremiyorum.
Bence tek çare bilgisayardan açmak :)

ekremsurer

ekremsurer

Üye
    Konu Sahibi
Hayırlısı kardeşim yapabilirsem yapacağım yapamazsam da napalım :)

ekremsurer

ekremsurer

Üye
    Konu Sahibi
Eyvallah :)