Hafıza Kartı Şifre Kırma Yöntemi 14-12-2011 %100 garantili çözüm

Sponsorlu Bağlantılar

BU YÖNTEM SORUNUNUZU ÇÖZDÜMÜ.?

• EVET VERİLERİMİ KURTARDIM

Kullanılan: 8 33.3%
  • HAYIR VERİLERİMİ KURTARAMADIM

Kullanılan: 16 66.7%

• Kullanılan toplam oy
    24
POLAT8124

POLAT8124

Üye
    Konu Sahibi
Hafıza Kartı Şifre Kırma Yöntemi 14-12-2011 %100 garantili çözüm
Tüm Cep Telefonlarının HAFIZA KARTLARI ve Diğer Cihazların HAFIZA KARTLARI İçin geçerlidir. Kesin çözümdür.

Evet arkadaşlar herkesin başını ağrıtan ve sorununa cevap bulamayan arkadaşlarıma yardımcı olmak istedim

LÜTFEN YAZDIKLARIMI DİKKATLİCE OKUYUN ACELE ETMEYİN ŞİMDİ YAPMAMIZ GEREKENLERİ MADDEYLE ANLATICAM

ÖNEMLİ
ÖNCELİKLE OKUYUNUZ

Alttaki işlemi yapmaktan çekinen arkadaşlarım için tavsiyeler vereyim çok önemli bilgilerinizin bulunduğu hafıza kartınızı riske atmak istemiyormusunuz çok basit bir yöntemi var nedir o tabiki deneme yanılma yöntemi şimdi biryerden hafıza kartı bulalım 512mb olur 1gb olur 2gb olur farketmez yada satın alın 5-10 tl bişi zaten içine 3 tane klasör açın örnek: MÜZİK klasörü RESİM klasörü VE VİDEO klasörü şimdi bunların içine birer tane ilgili dosya atalım örnek:müzik'e müzik resim'e resim video'ya video daha sonra kartı şifreleyelim ve aşşağıdaki adımları uygulayalım ki bu yöntemin işe yarayıp yaramadığını görelim

1-HAFIZA KARTINIZI TELEFONUNUZDA BİÇİMLENDİRİN

2-EĞER TELEFONUNUZ ŞİFRELİ KARTI BİÇİMLENDİRMEYİ DESTEKLEMİYORSA BAŞKA TELEFONLARDA DENEYEBİLİRSİNİZ (Bu kesin bir çözümdür.Olmadı diyerek pes etmeyim başka telefonlardada deneyin mutlaka birinde olacaktır.)

3-EGER KENDİ TELEFONUNUZ BİÇİMLENDİRME YAPTIYSA HERHANGİ BİR KART OKUYUCU İLE BİLGİSAYARA BAĞLAYIN

4-EĞER BAŞKA TELEFON İLE BİÇİMLENDİRME YAPTIYSANIZ HAFIZA KARTINI ŞİMDİDE KENDİ TELEFONUNUZDA BİÇİMLENDİRME YAPIN VE HERHANGİ BİR KART OKUYUCU İLE BİLGİSAYARA BAĞLAYIN

5-İŞTE CAN ALICI NOKTA BURASI HERHANGİ BİR VERİ KURTARMA PROGRAMI İLE HAFIZA KARTINIZI TARATARAK İÇİNDEKİ BİLGİLERİNİZİ GERİ GETİREBİLİR VE YEDEGİNİ ALABİLİRSİNİZ NEDEN CAN ALICI NOKTA DEDİM BURADA EN ÖNEMLİ OLAN GERİ GETİRME KURTARMA PROGRAMININ İYİ OLMASI VE ( FAT - FAT32 GİBİ SİSTEMLERİ GÖRMESİ VE TANIMASIDIR.)
İŞTE BENDE SİZE KENDİ KULLANDIGIM BİR PROGRAMIN ADINI VERECEĞİM PROGRAMIN ADI ( MMCARD Recovery VE R-Sudio ) PROGRAMLARIDIR. BU PROGRAMLAR ÇOK RAHAT İŞİNİZİ GÖRECEKTİR. YALNIZ BU PROGRAMLARIN TAM VERSİYON VE GÜNCEL OLANINI BULMALISINIZ TAM VERSİYON OLMAZSA VERİYİ BULACAK AMA GERİ GETİRMEYECEKTİR GÜNCEL OLMASIDA HATALARIN GİDERİLMESİ VE DESTEK AÇISINDAN İYİ OLACAKTIR.

PEKİ BEN BAŞKA PROGRAM KULLANMAK İSTİYORUM OLMAZMI DERSENİZ TABİKİDE OLUR.YALNIZ DİKKAT ETMENİZ GEREKEN KURTARMA PROGRAMININ (FAT VE FAT32 SİSTEMLERİNİ DESTEKLEMESİ) VE TAM VERSİYON OLMASIDIR.BÖYLELİKLE VERİLERİNİZİ GERİ GETİREBİLİRSİNİZ.

ÇOĞU KİŞİNİN SORUNU OLAN UNUTULAN HAFIZA KARTI ŞİFRESİNİ BÖYLELİKLE ÇÖZMÜŞ OLDUK HADİ KOLAY GELSİN.....!!!

• Beğen
Tepkiler: infazcı, Ernestofb, sabri20471 ve 1 kişi daha

u_cosar

u_cosar

Üye
bilgi için teşekkürler

sublieutenant

sublieutenant

Üye
program linki vermemişsin, şifre kırma diye bahsetmişsin ama veri kurtarma ile sonlandırmışsın.. veri şifreyide geri getirmiyor ki?
Sonuç mu? denendi, başarısız!!!
:spr

• Beğen
Tepkiler: 61semih
kloı123

kloı123

Üye
benim hafıza kartı 16gb micro sd telefona takıyorum gormuyor kartı goruyor ama kullanmıyor sormuyor bile bicimlendiremiyorum telefon ile pc ye baglaayınca telefon donuyor kart okyuuc aldım pc taktım ne bıcımlendırılıyor ne dosya atılıyor ne dosya siliniyor sag tus yapmama bile ızın vermıyor hafıza kartında ne yapsam ki veriler umrumda degil 16gb hafıza kartını kurtarmak ıstıyorum

darkzebani

darkzebani

Üye
Teşekkürler

POLAT8124

POLAT8124

Üye
    Konu Sahibi
benim hafıza kartı 16gb micro sd telefona takıyorum gormuyor kartı goruyor ama kullanmıyor sormuyor bile bicimlendiremiyorum telefon ile pc ye baglaayınca telefon donuyor kart okyuuc aldım pc taktım ne bıcımlendırılıyor ne dosya atılıyor ne dosya siliniyor sag tus yapmama bile ızın vermıyor hafıza kartında ne yapsam ki veriler umrumda degil 16gb hafıza kartını kurtarmak ıstıyorum

Arkadaşım konudada bahsettiğim üzere hafıza kartını biçimlendirmeyi başka telefonlardada dene hiçmi çevrende telefonu olan arkadaşların yok bu şekilde sonuç alacaksın genelde yüksek modeller de yapabilirsin 16 gb tı

hafıza kartınıda biçimlendirmeden pc ye takma zaten görmez görsede işlem yapmaz.

spy ghost

spy ghost

Üye
bizim burda telefoncu 2 tl ye kırıyor

POLAT8124

POLAT8124

Üye
    Konu Sahibi

program linki vermemişsin, şifre kırma diye bahsetmişsin ama veri kurtarma ile sonlandırmışsın.. veri şifreyide geri getirmiyor ki?
Sonuç mu? denendi, başarısız!!!

çünkü bu işlem hem şifreyi kaldırıyor ki herkes şifreyi bulmak yada geri getirmek değil kaldırmak istiyor. hemde silipte teşke silmeseydim dediklerini geri getiriyor
bununda iki yolu var
1-ya parayı verir gerekli aparatı alırsın yada
2-en kolayı olan bu ücretsiz yöntemi kullanırsın

link vermememin sebebide LİSANSLI YANİ ÜCRETLİ PROGRAM KULLANMAMDIR alternatif olarak isimlerini verdin googleden ücretsizlerini bulup kullanırsınız diye yada kendi bildiğiniz varsa onuda kullanın bir tek benim verdiğim programlara takılıp kalmayın istedim googleden daha da iyisi buluna bilir

bana hemen hemen hergün hafıza kartı bozuk veya şifre unuttumdan müşteri geliyor ücreti de 5tl
alın size bedava yöntemi biz il bazında çalışıyoruz ve türkiyenin genelinde bu sorun var ve internette bu sebeple açılan konuların hemen hemen çoğu cevapsızdır.

KALIN SAĞLICAKLA HAYIRLI GECELER HERKESE...!!!

• Beğen
Tepkiler: infazcı

hisar0770

Üye
sen b,c,mlendirme yapmıssın oysa bazı bilgileri geri getirileemz diye insan endise ediyor ve herkes kullanamaz en azıundan programı verseydiniz daha kolay olur du gibime geliyor

yusuf_bey

yusuf_bey

Üye
üstad bişey sorcam. Bende 5800 aldığım zamanlardan kalma 8gb hafıza kartı var. O zamandan beride hangi teli kullandıysam telle beraber kullandım, kullanmaya devam ediyorum da. Sorum şu. Şu an hafıza kartımda bi sorunum yok. Ama çook uzun zamanlar önce kendim bizzat bilerek sildiğim fotoğraflarım vardı. O fotoğraflarımı şu anki dosyalara zarar vermeden geri getirebilirmiyim? Cevabı pm atarsan çok sevinirim. Burda göremeyebilirim. Şmdiden teşekkürler.

acuxx

acuxx

Üye
1 yıllık konu :)

balabanya

Üye
nokia 2 gb micro kullanıyorum nasıl flash atabilirim pm pls

esokmen

esokmen

Üye
Teşekkürler

balabanya

Üye
valla saol içindekilerin önemi yoksa biçimlendirin yeterli .d

chestry

Üye
kardeş ben para veripte yaptırmaya razıyım artık kaç senedir uğraşıyorum bir yardı edin ya. biçimlendirdim başka telefondan fakat yinede bilgisayarda okumuyor hafıza kartını kart okuyucuyla taktım laptopa ama görmüyor ne yapmam lazım lütfen bi yardım edin.

chestry

Üye
yani başka telefonda biçimlendirirken şifre istemiyordu açılıyordu hafıza kartı fakat benim telefonuma taktığımda öbür telefondan biçimlendirdiğim halde halen şifre istemekte ne yapmam gerekiyor yarım edin..

btanrikulu

Üye
Nerde hani

lalenane

Üye
yaptım uyguladım biçimlendirdim şifre kalkmadı sonuç olarak veriler de gitti

Uhops

Uhops

Üye
Şifreyi kırabilen oldumu?

fk555897

fk555897