Tavsiye Ekran kartı

Sponsorlu Bağlantılar

Yunkaai

Yunkaai

Üye
    Konu Sahibi
Ekran kartı
Arkadaslar ekran kartımı değiştirmeyi dusunuyorum.

Core2duo 2.4 ghz
3 GB Ram
9500 GT

Sistemim var. Oyunları daha rahat bir şekilde oynamak istiyorum. Aklımda 9800 GT var.

Sizin önerileriniz varsa yazarsanız sevinirim

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
9800 GT yi alabilirsin :oke:

Otroligt

Otroligt

Üye
Ben 9800GT kullanıyorum. Aklında hangi oyunlar var? GTA IV ı rahat şekilde oynatıyor. Battlefield 3 te medium high arası rahat oynatıyor. Tabi aklındaki oyunlara bağlı.

Yunkaai

Yunkaai

Üye
    Konu Sahibi
Aklımdaki oyunlar Skyrim, Neverwinter, AC Black flag (lowda 30 fps ye rağzıyım) :D Bf3 ü hala multi oynayan varsa düsünebilirim. Mesela neverwinter de lowda bile 15-20 fps alıyordum. Skyrimdede aynı şekilde. Format atıp güç kaynagını temizledim. Üstüne bide 9800 ceksem sıkıntı yaşamam diye dusunuyorum.

Otroligt

Otroligt

Üye
Aklımdaki oyunlar Skyrim, Neverwinter, AC Black flag (lowda 30 fps ye rağzıyım) :D Bf3 ü hala multi oynayan varsa düsünebilirim. Mesela neverwinter de lowda bile 15-20 fps alıyordum. Skyrimdede aynı şekilde. Format atıp güç kaynagını temizledim. Üstüne bide 9800 ceksem sıkıntı yaşamam diye dusunuyorum.
Skyrim dlc siz son ayarlarda oynadım. Dlc ler gelince medium low arası birşeye çektim. Battlefield hakkında fikrim yok bedava olduktan sonra oynamayı bıraktım. Diğer oyunları da çalıştırır herhalde :D

MaxipmaN

Üye
9800gt eski güç kaynağı isteyebilir daha yeni modellere bak

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye

Buna bakabilirsin istersen.

Yunkaai

Yunkaai

Üye
    Konu Sahibi
Beyler Radeon HD 6790 aldım. 1GB 256BİT. 9800 e göre daha ucuza geldi + dx11 desteği var. Skyrim i fullde 60 fps de oynayabiliyorum :D Ac Liberation da 16 fps alıyordum sabit. Şimdi 20 ile 40 arasında değişiyor. Bunada şüklür. Biraz işlemcim sıkıntı. Ama idare edicez. Ram takviyesi yaparım bide.

delimatkap

delimatkap

Üye
DX 11 bir kart almanı tavsiye ederim PSU 300W olsa yeter ama 400W olması daha iyi olur

350W-400W PSU ile bu kart iyi gider ;

300W PSU ile bu kart iyi gider ;

PSU 350W-400W ise kesinlikle R7 250 almalısın

• Beğen
Tepkiler: Bilişim Profesörü