Lg g2 vs Galaxy s4

Sponsorlu Bağlantılar

Lg g2 vs Galaxy s4

• Galaxy s4

Kullanılan: 2 15.4%
  • Lg g2

Kullanılan: 11 84.6%

• Kullanılan toplam oy
    13
Darqos

Darqos

Üye
    Konu Sahibi
Lg g2 vs Galaxy s4
Hangisi Sizce ?

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
lg g2 daha iyi ama ben iki telide pek sevmiyorum lg g2 performansta daha iyi fakat çok ısınıyor ve free ram konusunda yetersiz

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
s4 ü neden sevmiyosun peki ?
tauhcwiz sürekli yavaşlar ve kamera konusunda da g2den çok geride g2de rom yükleyerek (g3 romu) 4k video çekebiliyosun kaliteli bir lensi var yani, g2 daha yeterli büyüklükte ekran olarak ve ekran kaliteside daha iyi

Darqos

Darqos

Üye
    Konu Sahibi
tauhcwiz sürekli yavaşlar ve kamera konusunda da g2den çok geride g2de rom yükleyerek (g3 romu) 4k video çekebiliyosun kaliteli bir lensi var yani, g2 daha yeterli büyüklükte ekran olarak ve ekran kaliteside daha iyi
Sende 1400 TL olsa hangi telefonu alırsın ?

Superfan

Superfan

Üye

4k çekebilmesi işlemci ve yazılımla alakalı. Şimdi işlemci sorunu çözüldü. Yazılım zaten işin kolayıydı fakat firmalar geciktiriyor. Kamera da önemli ama Xperia Neo (8MP kamera var), o işlemci ve biraz daha fazla ramle çekebilir. Ki artık 8MP altı kamera yok. Ama o 4k'nın kalitesini fazla belli edemesede etkiliyor yine bu lensler.

Soruya gelirsek G2'nin çok fazla sorunu oluyor. Ama sanırım hepsi çözülebiliyor. Gerek yazılımsal olarak gerekse teknik servisçe. O yüzden G2. Hem sorunsuz olma ihtimali de var.

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
Hangi telefon alırdın 1400 Paran olsa Çok merak ettim nolur söyle
1400 lira para verecek olsam oneplus one alırım yurtdışından getirebiliyorsun kolayca gerçek fiyatı 300 dolar ama trde 1100-1300 arası satılıyor

Darqos

Darqos

Üye
    Konu Sahibi
FK5896

FK5896

Üye
G2 hassas cihazdır. düşürmeye falan gelmez, hemen bozulabilir. ama s4'ten donanımsal olarak iyi olduğu kesin. sağlamlık konusunda G2 çok iyi değil. aslında sony xperia Z2 öneririm ama 1400 liraya anca yurtdışı cihazı bulabilirsin... hem sağlam hemde donanımsal olarak en iyilerinden..

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Şaka mı yapıyorsunuz yav? G2 kullanıyorum ve müthiş bir cihaz. Öneririm. Küçük istiyorsanız Z1 Compact alabilirsin.

FK5896

FK5896

Üye
Şaka mı yapıyorsunuz yav? G2 kullanıyorum ve müthiş bir cihaz. Öneririm. Küçük istiyorsanız Z1 Compact alabilirsin.
G2 zaten harika bir cihaz ama drop testleri gerçekten içler acısı...

ANIL

ANIL

Admin
İnce ve hafif olduğu için S4 diyebilirim. Donanım olarak G2 daha öne çıkıyor.

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
Sucrofe

Sucrofe

Üye
G2 zaten harika bir cihaz ama drop testleri gerçekten içler acısı...
Ön tarafı tamamen ekran yapmaya çalışıyorlar adamlar. Tabi drop testlerde kötü olacak. Spigen Slim Armor ile kullan, oh.

FK5896

FK5896

Üye
Ön tarafı tamamen ekran yapmaya çalışıyorlar adamlar. Tabi drop testlerde kötü olacak. Spigen Slim Armor ile kullan, oh.
evet güzelmiş ama birde şöyle bir durum var, ekranı kırılmasa bile arızalanabiliyor sanırım yani dokunmatikliğinde algılamama gibi problemler yaşanabiliyor. youtube da görmüştüm.. arkadaşımda geçende düşürdü mesela hem camı çatladı hemde dokunmatikliği arızalandı. şahsen o günden sonra G2 den soğudum..

Sucrofe

Sucrofe

Üye
evet güzelmiş ama birde şöyle bir durum var, ekranı kırılmasa bile arızalanabiliyor sanırım yani dokunmatikliğinde algılamama gibi problemler yaşanabiliyor. youtube da görmüştüm.. arkadaşımda geçende düşürdü mesela hem camı çatladı hemde dokunmatikliği arızalandı. şahsen o günden sonra G2 den soğudum..
Ekran zaten dokunmatik. Dokunmatik ekrana hasar gelince dokunmatikte de sapıtmalar olacak tabi ki. Ben de Youtube'da görmüştüm ve almayacaktım ama şarj adaptörü çakmaymış mesela. :) Ben G2'den oldukça memnunum.

FK5896

FK5896

Üye
Ekran zaten dokunmatik. Dokunmatik ekrana hasar gelince dokunmatikte de sapıtmalar olacak tabi ki. Ben de Youtube'da görmüştüm ve almayacaktım ama şarj adaptörü çakmaymış mesela. :) Ben G2'den oldukça memnunum.
o zaman 1400 e alınabilecek en iyi cihazlardan bitaneside G2 :)

Emre

Üye
xiaomi mi4 al sen

Üst Alt