Telefon Tavsiyesi Yardım Edin Karar Veremedim

Sponsorlu Bağlantılar

Hangisi

• Kullanılan toplam oy
    18
nuhababa

nuhababa

Üye
    Konu Sahibi
Yardım Edin Karar Veremedim
Merhaba arkadaşlar. Samsung galaxy s5 almayı düşünüyorum. Ben s5 le şuan tüm oyunları oynayabilirim orasını biliyorum. ama modern combat 5 i oynayabilirmiyim mesela çıkınca? ya heralde onuda oynarımda. 2gb ram yeterli olurmu her oyun için? ben Samsung cuyum s5 süper telefon. 2gb ram yeterli olur herşey için diyosanız onu alıcam. yok olmaz diyosanız LG G3 ya da Sony Xperia Z2 den birini bana tavsiye edin. teşekkürler

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
z2 al lg güzel ürün üretiyor ama şarj biraz sıkıntı yapabilir z3ü bekle derim ben

nuhababa

nuhababa

Üye
    Konu Sahibi
peki 2 gb ram sıkıntı yaparmı?

nuhababa

nuhababa

Üye
    Konu Sahibi
bi şeyi diyin 2 gb ram sıkıntı yaparmı? :D

Superfan

Superfan

Üye
Bu üçünden birini istiyorsan G3 al. Ama Z3'ü de bekleyebilirsin.
bi şeyi diyin 2 gb ram sıkıntı yaparmı? :D

En az 1 yıl sıkıntı yapmaz. Ondan sonra da yapacağını zannetmem ama bilmiyorum.

Yani Xperia taraftarı olsamda G3 alabilecekken Z2 almak çok saçma olur. Z3 olsa neyse.

nuhababa

nuhababa

Üye
    Konu Sahibi
Bu üçünden birini istiyorsan G3 al. Ama Z3'ü de bekleyebilirsin.

En az 1 yıl sıkıntı yapmaz. Ondan sonra da yapacağını zannetmem ama bilmiyorum.

Yani Xperia taraftarı olsamda G3 alabilecekken Z2 almak çok saçma olur. Z3 olsa neyse.
eyvallah kardeşim. ozaman ben s5 alayım

nuhababa

nuhababa

Üye
    Konu Sahibi
xperia seven biri olarak g3 al diyosan g3 iyi demekki :D yani tabi iyi ama ne biliyim s5 te daha çok özellik var falan bide parmak izini kullanıyorum ondan o daha cazip geliyor. yoksa g3 daha iyi ram olarak falan. 2 gb ram 1 yıl sonra neden sıkıntı yapar kardeşim? yani ne biliyim telefonu sıfırlasam falan düzelirmi

Sucrofe

Sucrofe

Üye
xperia seven biri olarak g3 al diyosan g3 iyi demekki :D yani tabi iyi ama ne biliyim s5 te daha çok özellik var falan bide parmak izini kullanıyorum ondan o daha cazip geliyor. yoksa g3 daha iyi ram olarak falan. 2 gb ram 1 yıl sonra neden sıkıntı yapar kardeşim? yani ne biliyim telefonu sıfırlasam falan düzelirmi
Kardeşim S5 çöp. Arkadaşlarımda var. O parmak izi, stres ve kalp ritmini ölçmeye kanıp alacaksın sanırım. 2 gün kullanıp sıkılırsın. S5 alma da ne alıyorsan al. O kadar para verip 2 GB RAM'li cihaz almak akıl işi değil. Z2 önerirdim fakat SDN forumdaki Z2 Kulübü'nde hep sorunlardan bahsedilmiş. G3 al G3. 2 GB RAM ileride çıkan oyunlarda sorun çıkarabilir. Veya kastırabilir. Almışken adam akıllı 3 GB RAM'li G3 al, 32 GB'lıktan.

archh

Üye
Al g3 2 gün sonra yere düşür ekran pert olsun çok ince çerçeveli ekranı :-(

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Al g3 2 gün sonra yere düşür ekran pert olsun çok ince çerçeveli ekranı :-(
Sizin gibileri anlamak mümkün değil. Adamlar ön tarafın hepsini ekran yapmaya çalışıyorlar ki tek elle kullanım kolay olsun ve dokunduğumuz her yer ekran olsun. Zaten o kadar para verip kılıfla korumayacak mısın kardeşim?

archh

Üye
Tabi cebinde değil elinde taşıcaksın demi gün boyu iyi kardeşim ben başka bişeyndemiyorum.

Ayrt0n Senna

Ayrt0n Senna

Üye
z2 bence en iyi cihaz şu anda

nuhababa

nuhababa

Üye
    Konu Sahibi
Sizin gibileri anlamak mümkün değil. Adamlar ön tarafın hepsini ekran yapmaya çalışıyorlar ki tek elle kullanım kolay olsun ve dokunduğumuz her yer ekran olsun. Zaten o kadar para verip kılıfla korumayacak mısın kardeşim?
ben telefonu çok düşürürüm de kap korur heralde yani.cebime sığar demi kardeşim 5.5 :Dbide kardeşim ben stres ve kalp ritmi için değilde. hani baya bi özelliği var ya s5 in bide parmak izi tabi. ve g 3 ün arkadan açılması çok gıcık. tabi ekrana çift basıncada açılıyormuş

Sucrofe

Sucrofe

Üye
ben telefonu çok düşürürüm de kap korur heralde yani.cebime sığar demi kardeşim 5.5 :Dbide kardeşim ben stres ve kalp ritmi için değilde. hani baya bi özelliği var ya s5 in bide parmak izi tabi. ve g 3 ün arkadan açılması çok gıcık. tabi ekrana çift basıncada açılıyormuş

Emin ol Samsung'lardan daha rahat açılıyor çift tıklama özelliğiyle. Çerçeveleri kalın, odun gibi telefonu ne yapacaksın ki? G3 al kardeşim. Yanına da Spigen Slim Armor alırsın, oh. Ben Spigen Slim Armor ile G2 kullanıyorum, hayvan gibi koruyor telefonu. 5.5 inç olduğuna bakma, çerçeveleri çok ince diye öyle. Sığar cebine. S5 bildiğin çöp. Verilen paraya deymez. O telefonun ederi 1600-1700 TL.

Ayrt0n Senna

Ayrt0n Senna

Üye