Samsung galaxy trend nasıl root yapılır ?

Sponsorlu Bağlantılar

the.reds

the.reds

Üye
    Konu Sahibi
Samsung galaxy trend nasıl root yapılır ?
Herkese iyi akşamlar Basliktada belirttiğim gibi galaxy trend imi root yapmak istiyorum aradım ama bulamadım Yardimlariniz için şimdiden teşekkürler

Superfan

Superfan

Üye
Başlığın bir parçası olan "Samsung Galaxy Trend Root" bölümü google'a yazdım ve yüzlerce konu çıktı :bottom:

-USB ayıklamayı aç.
- ve ya ikisinden birini indir.Sen RootGenius'u indir.Olmazsa OneClickRoot'u indirirsin. Daha sonra indirdiğin dosyayı aç.
-Telefonu USB kablosuyla bağla. (USB ayıklama açık olsun - Bilinmeyen kaynaklar açık olsun)

Gerisini uygulama yapıyor. Ya da root yazısı çıkarsa basarsın.

Eğer yapamadıysan bana Android sürümünü söyle.

• Beğen
Tepkiler: ikranet01
the.reds

the.reds

Üye
    Konu Sahibi
Hocam nerden bulduysan teşekkür ederim googlede bende aradım ama bulamadım.Henüz deneyemedim deneyince geri dönerim.Android sürümü 4.0.4
Başlığın bir parçası olan "Samsung Galaxy Trend Root" bölümü google'a yazdım ve yüzlerce konu çıktı :bottom:

-USB ayıklamayı aç.
- ve ya ikisinden birini indir.Sen RootGenius'u indir.Olmazsa OneClickRoot'u indirirsin. Daha sonra indirdiğin dosyayı aç.
-Telefonu USB kablosuyla bağla. (USB ayıklama açık olsun - Bilinmeyen kaynaklar açık olsun)

Gerisini uygulama yapıyor. Ya da root yazısı çıkarsa basarsın.

Eğer yapamadıysan bana Android sürümünü söyle.

Hocam 2 programlada denedim ama olmadı hatta kingoroot diye bi programlada denedim ondada sonuç değişmedi.

Superfan

Superfan

Üye
Bu programları JB'de denemişler. Bekle de ICS için arıyayım.Aslında işe yaraması lazım. Duos falan değil di mi? Sen bir de bunu dene. Eğer doğru yaparsan kesin işe yaramalı.
indir. İçinde Odin, CWM, CWM-Superuser.zip diye dosya var.

Odin ile CWM flaşla. Daha sonrada CWM ile CWM-Superuser.zip dosyasını flaşla.

the.reds

the.reds

Üye
    Konu Sahibi
Yok hocam düz Trend.Bu işlemleri biraz anlatırmisin.Daha yeniyim android de.