USB belleğim yavaş!

Sponsorlu Bağlantılar

Sucrofe

Sucrofe

Üye
    Konu Sahibi
USB belleğim yavaş!
Hızlı diye aldım ama 2,37 GB'lık dosyayı atana kadar canım çıktı.

USB belleği bilgisayara taktığımda şu dosyalar vardı içinde:

Bir şey falan mı yapmam lazım? Yardım edenlere şimdiden teşekkürler.

0MG90

0MG90

Üye
Okuyun biraz, konu yeri yanlış
Konu Dışı
Teknolojiden biraz uzaklaşıp, maxicep üyeleri ile tartışmak istediğiniz veya anlatmak istediğiniz olaylar, görüşler. Kısaca günlük hayatın içinden kareler ...

Resimler gözükmüyor ve 80mb/s'ye varan yazıyor zaten sitede hepsini 80mb/s atacak değil sende hangi hızla attı?

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
farklı pc den denedinmi

Sucrofe

Sucrofe

Üye
    Konu Sahibi
Okuyun biraz, konu yeri yanlış
Konu Dışı
Teknolojiden biraz uzaklaşıp, maxicep üyeleri ile tartışmak istediğiniz veya anlatmak istediğiniz olaylar, görüşler. Kısaca günlük hayatın içinden kareler ...

Resimler gözükmüyor ve 80mb/s'ye varan yazıyor zaten sitede hepsini 80mb/s atacak değil sende hangi hızla attı?
Konuyu açacak bir yer bulamadım veya göremediğim için buraya açtım. Kusra bakmayın. Resimleri düzelttim. Şimdi baktım da o USB 3.0 içinmiş sanırım. Benim bilgisayar USB 3.0'ı desteklemiyor.
farklı pc den denedinmi
Hayır.

cagrii_72

cagrii_72

Üye
bende de bu ürün var usb 2.0 da 30 mb hızı geçmedi flashın 20 25 mb arası aktarım yapıyorsa iyi sayılır usb 2.0 da

Sucrofe

Sucrofe

Üye
    Konu Sahibi
bende de bu ürün var usb 2.0 da 30 mb hızı geçmedi flashın 20 25 mb arası aktarım yapıyorsa iyi sayılır usb 2.0 da

Biraz daha hızlı beklerdim doğrusu. Bilgisayar USB 3.0'ı destekleseydi tadından yenmezdi.

0MG90

0MG90

Üye
Yoo bende de Sandisk Extreme 32gb var 90mb/s attığını gördüm

Üst Alt