usb flash disk 32gb hatası

Sponsorlu Bağlantılar

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Kesinlikle Sisteminizde Virüs Var Bu sizin için ayrıca Tehlike arz ediyor banka bilgileriniz Vb. Bilgileriniz kolaylıkla çalınabilir.
En kısa sürede Yeniden Temiz Kurulum şeklinde Yeni İşletim Sistemi kurmalısınız;
Bunun için
en yeni ''Windows 10'' İşletim Sitemini indirip, USB Belleğe UEFI Windows 10 Kurulum USB'si Hazırlayabilirsiniz.
Ayrıca
Video'dan USB Belleğe UEFI Windows 10 Kurulum Nasıl yapılır Öğrenebilirsiniz. :oke:
Windows 10 aklı olan kurmaz ben kullandım kesinlikle Windows 7 kadar stabil çalışmıyor. Windows 7 den önce xp neyse şimdi de Windows 7 en iyisi. Makinende sorun var diyeceksin kaç senedir 7 kurulu ve her gün düzenli sistem temizliği yapıyorum varsa güncellemeleri yapıyorum. Şu anda Windows 10 dan daha hızlı çalışıyor.

• Beğen
Tepkiler: -Andromeda-

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Windows 10 aklı olan kurmaz ben kullandım kesinlikle Windows 7 kadar stabil çalışmıyor. Windows 7 den önce xp neyse şimdi de Windows 7 en iyisi. Makinende sorun var diyeceksin kaç senedir 7 kurulu ve her gün düzenli sistem temizliği yapıyorum varsa güncellemeleri yapıyorum. Şu anda Windows 10 dan daha hızlı çalışıyor.
Kullanıcıdan Kullaniciya Değişebilmektedir. Yenilik ve Güvenlik olarak en iyi Sitem 10 Olacaktır. :oke:

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Ben kesinlikle katılmıyorum. Windows 10 a aylarca zorla geçirmeye çalıştı microsoft o zaman deneyeyim dedim denemez olaydım. Tüm kurulu sistem gitti.

goldmobile

goldmobile

Üye
    Konu Sahibi
Kesinlikle Sisteminizde Virüs Var Bu sizin için ayrıca Tehlike arz ediyor banka bilgileriniz Vb. Bilgileriniz kolaylıkla çalınabilir.
En kısa sürede Yeniden Temiz Kurulum şeklinde Yeni İşletim Sistemi kurmalısınız;
Bunun için
en yeni ''Windows 10'' İşletim Sitemini indirip, USB Belleğe UEFI Windows 10 Kurulum USB'si Hazırlayabilirsiniz.
Ayrıca
Video'dan USB Belleğe UEFI Windows 10 Kurulum Nasıl yapılır ? Öğrenebilirsiniz. :oke:
Antivirüs ile temizlenemezmi?

• Beğen
Tepkiler: TheNightMare.
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Temizlemesi Mümkün ama Yeni Temiz Sistem gibi olması Mümkün degil. Bunun için en baştan Yeni Temiz Sistem kurmalisiniz.
Gerekli İslemleri Anlattım;
Ayrıca Video'dan USB Belleğe UEFI Windows 10 Kurulum Nasıl yapılır ? Öğrenebilirsiniz. :oke:

Son düzenleme:
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Kardeşim her virüs silinemiyor mecbur formatlaman gerekiyor. Yazdım yukarıya bazı virüsler format atsan bile silinmezler o yüzden formatladıktan sonra ilk işin virüs taramasından geçirmek. Belki sistemine yerleşen virüs sistem dosyalarını sildi o yüzden belki windows görmüyor flash belleği? Formatla temiz bir windows 7 bul netten kur. Yalnız sana tavsiye windows 7 yi türkçe sitelerden indirme torrentten çek sıfır iso dosyası. Türkçe sitelerin paylaştıkları modifiyeli iso dosyaları iyi feğil illa bozukluk çıkıyor. Sistemi formatladın virüs taraması bitti en güncel sürücüleri kurup düzenli güncellicen. Sistemine her zaman bakım yapıcan. Sacma sapan dünya ladar dosya program kurup hem sistemini hem de kayıt defterini şişirmicen. Daha da yazarım da neyse. Sen bilgisayarına bakmadığın için şu anda windowsun bozuk. Eğer düzenli bakımları yapıp güncel tutsaydın bunlar olmazdü.

• Beğen
Tepkiler: TheNightMare.

Üst Alt