YSG LYS

Sponsorlu Bağlantılar

okankayci

okankayci

Üye
    Konu Sahibi
YSG LYS
seneye sınava giricem tüyolarınızı almak istıyorum nasıl calısmalıyım neler yapmalıyım

hsno7

hsno7

Üye
Ygs önemli değil lys kas

Superfan

Superfan

Üye
Ygs de çok önemli sanırsam. Valla ygs konularına çalış. İlk bir oku yani, öğren. Direk testlere atlama. Ondan sonra da konuyu anladın mı pekiştirdin mi de testlere başla. Durmadan test çöz. Farklı kaynaklardan felan. Çıkmış sorulara da bak. Yani soru çeşitlerini, soru tarzlarını iyi öğren.

Lys de bilmiyorum işte çalış at gibi :D

okankayci

okankayci

Üye
    Konu Sahibi
Ygs önemli değil lys kas
inşaat muhendisliği istiyorum ama korkuyorum :/
Ygs de çok önemli sanırsam. Valla ygs konularına çalış. İlk bir oku yani, öğren. Direk testlere atlama. Ondan sonra da konuyu anladın mı pekiştirdin mi de testlere başla. Durmadan test çöz. Farklı kaynaklardan felan. Çıkmış sorulara da bak. Yani soru çeşitlerini, soru tarzlarını iyi öğren.

çok acıklayıcı oldu sağol :D

BRKTNL

BRKTNL

Üye

Arkadaş gayet güzel açıklamış mantığı. Konuları kavradıktan sonra soru çözmeye bak, hergün test felan.
Ygs'yi sallama Lys için çok önemli bilhassa mf isen. De bu lysler kalkacaktı sanırım önümüzdeki sene...

okankayci

okankayci

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaş gayet güzel açıklamış mantığı. Konuları kavradıktan sonra soru çözmeye bak, hergün test felan.
Ygs'yi sallama Lys için çok önemli bilhassa mf isen. De bu lysler kalkacaktı sanırım önümüzdeki sene...
lys kalkıcakmı dedın :O

BRKTNL

BRKTNL

Üye
Hesapta öyleydi. Saçma sapan sistem gelecek. Ama bu sene mi sonraki sene mi bilemem.

Superfan

Superfan

Üye
O değilde bir yılda 4 sınav. En yüksek puan alınacak diye bir şey vardı.

Otroligt

Otroligt

Üye
allah sonumuzu hayıretsın ya
Bende bu yıl ygs ye gireceğim dostum lise 4. Amin dediğin gibi 2. sene çalışma şansımız olmayacak ne yazıkki bir üniversiteye girdik girdik. giremezsek kim bilir nasıl bir sistem gelecek :/

bb_onur

bb_onur

Üye
Zor ben uc senedir calisiyorum bu sene girecegim son sinifim siz dusunun

-India-

-India-

Üye
iyi bir gelecek istiyorsan bir yılını feda etmen gerek. günde 7-8 saat ders , sık sık test çözme , her gün tekrar. tabi hedefine göre değişir.

okankayci

okankayci

Üye
    Konu Sahibi
bn inşaat muhendıslıgı istıyorum herkes yazın tadını cıkartırken oturdum ineklık yaptım allah herkese hayırlı ve gönlundekı meslegı versın gercekten zor :)

Üst Alt