Uygulama MOST WANTED SORUNU :(

Sponsorlu Bağlantılar

chatluck07

Üye
    Konu Sahibi
MOST WANTED SORUNU :(
Öncelikle Selam. Beyler most wanted ı indirip oynuyordum çok güzel bir şekilde sonra telefonu sıfırladım heralde most wanted ı indirdiğim apk ile (hepsini denedim nerdeyse :D ) telefona 600 mb indircek diyor indiriyorum indirme bittiiğinde tam acılcakken keçi simgesi geldiğinde most wanted durduruldu diyip atıyor :( bunun sebebi nedir datada indirdim sonuç yine aynı :(( Yardım..

Bu arada telefonum GM Discovery

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Farklı bir apk sürümü ile dene birde

chatluck07

Üye
    Konu Sahibi
Farklı bir apk sürümü ile dene birde
yok dostum denedim 1.5 1.46 filan hepsini denedimde hata aynı durduruldu dedikten sonra galiba datadaki klasörü siliyor yine girdiiğimde indir diyor

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
yok dostum denedim 1.5 1.46 filan hepsini denedimde hata aynı durduruldu dedikten sonra galiba datadaki klasörü siliyor yine girdiiğimde indir diyor

Cihaz hafizanda yeterli yer varmı?
Yukleyemiyor olabilir cunku dosyayı kendisi silmez. Ancak oyunu kaldırırsan silinir

chatluck07

Üye
    Konu Sahibi
5 gb gibi bi alan bırakıyorum zaten :D yav oynadığım oyun simdi durduruldu diyor :( google playde yorumlara baktım 1-2 kişidede böyleymiş galibaYardım :(

xmustx

xmustx

Üye
S3 te de aynı sorun oluyoken note 3 te hiç olmuyo.sen bikaç denemeden sonra açıldığını görüceksin.o simge keçi değil bu arada..

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
5 gb gibi bi alan bırakıyorum zaten :D yav oynadığım oyun simdi durduruldu diyor :( google playde yorumlara baktım 1-2 kişidede böyleymiş galibaYardım :(

Sen datanin yuklendigine eminmisin?
Oyun datasi yuklendikten sonra uygulama yoneticisinden oyunun boyutunu bi kontrol et bakalım.

chatluck07

Üye
    Konu Sahibi
dostum doğruda tek hata durduruldu hatası tam açılcakken keçi resmi filan çıkıyor sonra durduruldu diyorsorunun çözümü yok galiba :D google playdan alsam aynı sorun olur mu acaba? Birde most wanted 10 lira 2 lira değil miydi :D

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
dostum doğruda tek hata durduruldu hatası tam açılcakken keçi resmi filan çıkıyor sonra durduruldu diyorsorunun çözümü yok galiba :D google playdan alsam aynı sorun olur mu acaba? Birde most wanted 10 lira 2 lira değil miydi :D

Playdede aynı sorunu yazanlar var bence boşa para harcamış olursun.
Bir ara indirimdeydi

The Shadow

The Shadow

Üye
Romla ilgili bi uyumsuzluk hatasi. Cm 10.2 kullanirken bende de oyle oluyodu kitkat aosp lerinden birini yukledim duzeldi.

chatluck07

Üye
    Konu Sahibi
Romla ilgili bi uyumsuzluk hatasi. Cm 10.2 kullanirken bende de oyle oluyodu kitkat aosp lerinden birini yukledim duzeldi.
dostum bende normalde çalısıyodu kitkat a güncelledim böyle oldu :D sorunu hala çözemedim :(

Siycey

Siycey

Üye
Romda falan problem yok kardeşim aynı şey benimde başıma geldi sıkıntı yapma cwm den wipe dalvik cache yap düzelecektir :)

chatluck07

Üye
    Konu Sahibi
jelly bean e geri dönürüyorum sitesindedn inidirip öyle denicem cünkü eskiden calısıyodu

The Shadow

The Shadow

Üye
The Shadow

The Shadow

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Siycey

chatluck07

Üye
    Konu Sahibi
beyler kitkatdan jelyl bean e döndüm çalıştı :) tşkler yardımlarınız için