Telefon Tavsiyesi 600 TL'ye Android Telefon

Sponsorlu Bağlantılar

BurakTura

BurakTura

Üye
    Konu Sahibi
600 TL'ye Android Telefon
Sanirim bunu yazma sirasi bana gelmisti :) evet arkadaslar 600 liraya kadar bir androidli telefon ariyorum suan gozume takilan GM Discovery. Sizinde onerilerinizi bekliyorum

The SLayeR

The SLayeR

Üye
biraz daha ekleyip moto g almalisin guncllme destegide var guzel cihaz

The SLayeR

The SLayeR

Üye

Berkkk2375

Üye
Androidde olması gereken butçe min700₺

Uygulamaaaaa

BurakTura

BurakTura

Üye
    Konu Sahibi
vay be iyimiş :D acaba alacağı yerde Moto G var mı ? Discovery neden olmaz ya ?

Otroligt

Otroligt

Üye
Discovery olmaz denmemiş ki alternatif önermişler sana arkadaşlar sadece. Yoksa Diskavri de olur neden olmasın :thumbup:

dayannight

dayannight

Üye
moto g işlemcisi daha iyi ve daha çok güncelleme alan telefon discovery güncelleme konusunda geride.Moto g nin eksileri kamerası ve hafıza kartı takılamaması.Bu fiyattaki telefonların kamerası çok da iyi olmaz.Discovery de serviste sorunlar yaşayan oldu.İkisinide incelesin hangisinin özelliklerini beğeniyorsa onu alsın.

BurakTura

BurakTura

Üye
    Konu Sahibi
moto g işlemcisi daha iyi ve daha çok güncelleme alan telefon discovery güncelleme konusunda geride.Moto g nin eksileri kamerası ve hafıza kartı takılamaması.Bu fiyattaki telefonların kamerası çok da iyi olmaz.Discovery de serviste sorunlar yaşayan oldu.İkisinide incelesin hangisinin özelliklerini beğeniyorsa onu alsın.
Aslında kendime almayacağım için herhangi bir güncelleme durumu söz konusu değil :D ama hafıza kart ve kamera gerekli

leonidas42

leonidas42

Üye
Kesinlikle Discovery Kardeş

heathrow

heathrow

Üye
Turkcell T50

The Shadow

The Shadow

Üye
T50 al :oke: