Batarya sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

byAndroid

byAndroid

Üye
    Konu Sahibi
Batarya sorunu

Som fotoyu sarza taktiktan sonra cektim ekran degeri cok dusuk
Arkadaslar batarya hic gitmiyor sinir oluyorum . degerler cok dusuk demi. Yardimlarinizi bekliyorum

• Beğen
Tepkiler: bydeathhhone

bydeathhhone

bydeathhhone

Üye

Som fotoyu sarza taktiktan sonra cektim ekran degeri cok dusuk
Arkadaslar batarya hic gitmiyor sinir oluyorum . degerler cok dusuk demi. Yardimlarinizi bekliyorum
kardesim sebeken az cekiyor o cok sarj yer, peki telefonunun markası nedir

Siycey

Siycey

Üye
Bence normal bu değerler :)

byAndroid

byAndroid

Üye
    Konu Sahibi
Şebeke az çekiyor birde zaten batarya eskimiş olsa gerek yaşını doldurdu mu batarya
telefon ekim ayında 2. yılına gircek . bir kez batarya değiştirdim sanki buda öldü gibi. deji batarya varmış çok övüyorlar ben de beğendim kullanan varmı acaba

Siycey

Siycey

Üye
Benim bildiğim batarya 7-8 ay sonra ölmeye başlıyor zaten 1 sene sonra tamamen bitiyo :)

byAndroid

byAndroid

Üye
    Konu Sahibi
bydeathhhone

bydeathhhone

Üye
samsung a inat 10 sene kullanıcam bu bataryayı :D

byAndroid

byAndroid

Üye
    Konu Sahibi
samsungun bataryaları sorunlu kardeş ya. bune böyle şişme yapıyor

• Beğen
bydeathhhone

bydeathhhone

Üye
samsungun bataryaları sorunlu kardeş ya. bune böyle şişme yapıyor
hacı 2 senedir s3 kullanıyorum bataryayı sarjdayken de kullandım oyunda oynadım internete de girdim gorusmede yaptım bataryanın omrunu tukettim ama kesinlikle sisme yapmadı ben samsung i9000 de kullandım sarjı az giden bi telefon zaten o cm romlarla belki bir nebze

byAndroid

byAndroid

Üye
    Konu Sahibi
hacı 2 senedir s3 kullanıyorum bataryayı sarjdayken de kullandım oyunda oynadım internete de girdim gorusmede yaptım bataryanın omrunu tukettim ama kesinlikle sisme yapmadı ben samsung i9000 de kullandım sarjı az giden bi telefon zaten o cm romlarla belki bir nebze
babamda s3 mini var annemde discovery onların bataryada hiç şişme yok benimkinde var bende anlamadım bu deji batarya varmış çok iyiymiş duyan var mı hiç

• Beğen
bydeathhhone

bydeathhhone

Üye
babamda s3 mini var annemde discovery onların bataryada hiç şişme yok benimkinde var bende anlamadım bu deji batarya varmış çok iyiymiş duyan var mı hiç
hacı ben kronik bi sorun oldugunu dusuyorum benim s3 te hic olmadı s3 minidede olmadı s4 de cok duydum sisme mesela bu arada kullandıgın romdaki yazı tipin ne kardesim bende yapmak istiyorum ondan rica etsem :)

byAndroid

byAndroid

Üye
    Konu Sahibi
özelden cevap yazdım kardeşim :D

• Beğen