Crysoft TP V1.0

Sponsorlu Bağlantılar

okankayci

okankayci

Üye
    Konu Sahibi
Crysoft TP V1.0

kendim editledim buyrun güle güle kullanın :)

Ekli dosyalar

Yönetici tarafından düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: rasi2014, Eduardo58, ozgecen ve 3 diğerleri

cool_moon

Üye
:tşk:

• Beğen
Tepkiler: okankayci
asigsasi

asigsasi

Üye
teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: okankayci
punemr123

punemr123

Üye
kendini gelistirmissin topbar cok iyi olmus

cool_moon

Üye
Gerçek bir tema---"Association by Bolena"

okankayci

okankayci

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: punemr123 ve asigsasi
sLeepLe

sLeepLe

Üye
güzel olmuş ve ekran görüntülerinin e6 dan olması gözlerim doldurdu doğrusu :) kimse e6 ile uğraşmazdı widget olmazdı avkon nedir bilmezdik zamanla öğrendik herşeyi widget miflerinin olduğu ilk gün ne sevinmiştim :D sonrasında belle ev ekranları bölümünde ekranlarımızı gösterirdik hüzünlendim :agla2: eline sağlık güzel olmuş :oke:

okankayci

okankayci

Üye
    Konu Sahibi
güzel olmuş ve ekran görüntülerinin e6 dan olması gözlerim doldurdu doğrusu :) kimse e6 ile uğraşmazdı widget olmazdı avkon nedir bilmezdik zamanla öğrendik herşeyi widget miflerinin olduğu ilk gün ne sevinmiştim :D sonrasında belle ev ekranları bölümünde ekranlarımızı gösterirdik hüzünlendim :agla2: eline sağlık güzel olmuş :oke:
e6 çok stabil baya sevıyorum mağazası ölsede sevıyorum ama kasamı degıstırdım çakma oldugundan bıraz sorun yaşıyorum ama güzel telefon :D sağol kardeşim :D

sLeepLe

sLeepLe

Üye
e6 çok stabil baya sevıyorum mağazası ölsede sevıyorum ama kasamı degıstırdım çakma oldugundan bıraz sorun yaşıyorum ama güzel telefon :D sağol kardeşim :D
tek sıkıntım ekranın küçük olması yoksa iyi yine seviyorum :) kasa benim mahfoldu çizikler kırıklar ama değiştirmem orjinal kasa iyidir :D

okankayci

okankayci

Üye
    Konu Sahibi
tek sıkıntım ekranın küçük olması yoksa iyi yine seviyorum :) kasa benim mahfoldu çizikler kırıklar ama değiştirmem orjinal kasa iyidir :D
bnımde sadece usb kapağı bıde kilit tusu kırıldı dıye degıstırdım adam orjınal dedı dıye bı tane buldum gittigidiyorda 80 tl diyo :D

sLeepLe

sLeepLe

Üye
benimde kırık usb yeri kırık daha iyi oldu ikide bi aç kapa :D

okankayci

okankayci

Üye
    Konu Sahibi
benimde kırık usb yeri kırık daha iyi oldu ikide bi aç kapa :D
hayata hep olumlu yönden bakmak bu olmalı sanırım zaten anlamıyorum boş yere yapmıslar maxip5teki gibi olsa keskekapak yok bısey yok :D

• Beğen
Tepkiler: sLeepLe

Üst Alt