Sade, Hızlı ve Geniş Ekran PDF görüntüleyici [ SumatraPDF ]

Sponsorlu Bağlantılar

PALA.

PALA.

Üye
    Konu Sahibi
Artık çoğu bilgisayar kullanıcısı PDF görüntüleyiciye ihtiyaç duymuyor, çünkü bu gereksinimi internet tarayıcıları bile yeterli ölçüde yapmakta.
İş kullanılabilirliğe geldiğinde alternatiflerin de üstünlükleri var. Çoğu kişi Adobe ve Foxit yazılımlarını tercih ediyor...

Ancak yazımızda size tavsiye ettiğimiz SumatraPDF kurulum gerektirmiyor, sadece bir klasöre çıkartmanız yeterlidir ve çok az kaynak tüketir.
Programın avantajları; Hızlı, Sade ve Geniş ekran işlevsel oluşudur, ayrıca sistemde sadece 15 mb yer kaplıyor... Güle güle kullanın :cool
Sayfası:
64 bit:
32 bit:
 
  • Beğen
Tepkiler: gonyalı ve Eren Değerli


gonyalı

gonyalı

Üye
PAYLAŞIM İÇİN :tşk:
 
  • Beğen
Tepkiler: PALA.
PALA.

PALA.

Üye
    Konu Sahibi
SumatraPDF Sürüm 3.4.6 çıkmıştır, aşağıdan indirebilirsiniz.
 

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
:tşk:
 
  • Beğen
Tepkiler: PALA.
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt