ben yazmadım ama eleştiri alabilceğim bir yazı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
bizim bu kadar geride kalmamızın tek sebebi hayatımızı dine göre yaşamamız.
Tam tersi yaşadığımızı din sanmamız.İnsan yaşantısını din yapmamalı, dinini yaşantısı yapmalı ;)

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N ve CV-Aurora

RealSchule

RealSchule

Üye
Tam tersi yaşadığımızı din sanmamız.İnsan yaşantısını din yapmamalı, dinini yaşantısı yapmalı ;)

bu yüzden bu haldeyiz zaten. evet yaşadığımız tam olarak din değil ama din toplumsal yaşamın merkezinde olmaması lazım. insan dinini kendi içinde yaşamalı

• Beğen
Tepkiler: The SLayeR
fk555897

fk555897

Üye
Yahudi'nin ürettiği ilaçla iyileşeceğime ölürüm daha iyi.

The SLayeR

The SLayeR

Üye
İnsanların yaptığı ilacı da bulurum.
puf lafi carpitma cumleme cvp hadi ?
insanoglu canini inadi ugrunada verir ama sevdiklerini feda edemz buyuk.konusmanin alemi yok bnce gun dogmadan neler dogar

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: maxirabit
IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
Eminim ki Yahudi'nin yaptigi Facebook'u kullaniyorsundur. Elindeki telefon evindeki televizyonu yapan da 5 vakit namaz kilan musluman degildir bence.

• Beğen
Tepkiler: The SLayeR ve maxirabit
maxirabit

maxirabit

Üye
Mezarın benden o zaman,helvanda benden:D
Fıstıklı mı olsun yoksa,fındıklı mı:D
Hastanenin duvarları yapilirken de yahudi işçi kullanildi,hastaneyi de kullanma yani:D
İlacsiz.doktorsuz iyleşemeyeceginden mezar ve helva masrafların benden,bir köşede ölebilirsin tamamdır:D hahaha

• Beğen
zombaka

zombaka

Üye
    Konu Sahibi
herkezden özür diliyorum ama yakında osuruğuda yahudi buldu dersiniz ha

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N, maxirabit ve fk555897
fk555897

fk555897

Üye
Eminim ki Yahudi'nin yaptigi Facebook'u kullaniyorsundur. Elindeki telefon evindeki televizyonu yapan da 5 vakit namaz kilan musluman degildir bence.
İstersen sana İsrail'e bilet alabilirim. Siyonlarla birlikte tatil yaparsın. Ölen masumların kanında yüzersiniz. Kullandığım telefon Yahudi yapımı değil. Ayrıca 1 haftadır Facebook kullanmıyorum. Ölen şehidlerin kanıyla huzur değil mutsuzluk duyarım.
Mezarın benden o zaman,helvanda benden:D
Fıstıklı mı olsun yoksa,fındıklı mı:D
Hastanenin duvarları yapilirken de yahudi işçi kullanildi,hastaneyi de kullanma yani:D
İlacsiz.doktorsuz iyleşemeyeceginden mezar ve helva masrafların benden,bir köşede ölebilirsin tamamdır:D hahaha
Allah'a şükür senin gibi birinin parasına muhtaç değilim.

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
İstersen sana İsrail'e bilet alabilirim. Siyonlarla birlikte tatil yaparsın. Ölen masumların kanında yüzersiniz. Kullandığım telefon Yahudi yapımı değil. Ayrıca 1 haftadır Facebook kullanmıyorum. Ölen şehidlerin kanıyla huzur değil mutsuzluk duyarım.
Sende aynı dolabini coca-cola firmasının icecekleriyle doldurup sonra ısrail mali satmıyoruz diyen esnaf kafası var. Facebook son 1 haftadır mi yahudinin veya yahudiler son 1 haftadır mi şeytan oldu? Bu kadar basit düşünmeyin.+ yahudi hristiyan aynidir dinimize göre bunu unutma

• Beğen
fk555897

fk555897

Üye
Sende aynı dolabini coca-cola firmasının icecekleriyle doldurup sonra ısrail mali satmıyoruz diyen esnaf kafası var. Facebook son 1 haftadır mi yahudinin veya yahudiler son 1 haftadır mi şeytan oldu? Bu kadar basit düşünmeyin.+ yahudi hristiyan aynidir dinimize göre bunu unutma
O zaman hiçbir şey kullanmayalım. Türkiye'de satılan şeylerin en az %50'si Müslüman ürünü değil. Müslüman'lar kazansa emin ol o ürünlerden alırım ve alırdım. Benim burada söylemeye çalıştığım malları kullananları yadırgamak değil. Filistin'lilerin ne durumda olduğunu size anlatmak. Biz de mazlumları korumayacaksak kim koruyacak.

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
O zaman hiçbir şey kullanmayalım. Türkiye'de satılan şeylerin en az %50'si Müslüman ürünü değil. Müslüman'lar kazansa emin ol o ürünlerden alırım ve alırdım. Benim burada söylemeye çalıştığım malları kullananları yadırgamak değil. Filistin'lilerin ne durumda 0olduğunu size anlatmak. Biz de mazlumları korumayacaksak kim koruyacak.
Senin mantiginla çıkıyor hiçbir şey kullanmayalim olayı. Ülkeye giren kolayı sen alsan ne olur almasan ne olur adam satmış bi kere. Kaldı ki o sirketlerin sahipleri parayı direk olarak israile vermiyor yani piyasanın yahudisi muslumani olmaz. Sen ben israile ne yapabiliriz dinsizin hakkından imansiz gelir dünyada hangi ülke israile kafa tutuyor hangi ülke bu zulme dur diyebiliyor?Mazlumu kimse korumuyor şey ettigimin dünyasında. Zalim her zaman zulmunu yapıyor. İsrail bu insanlara 50-60 yıldır çektiriyor kim ne dedi hiç kimse.

• Beğen
zombaka

zombaka

Üye
    Konu Sahibi
Senin mantiginla çıkıyor hiçbir şey kullanmayalim olayı. Ülkeye giren kolayı sen alsan ne olur almasan ne olur adam satmış bi kere. Kaldı ki o sirketlerin sahipleri parayı direk olarak israile vermiyor yani piyasanın yahudisi muslumani olmaz. Sen ben israile ne yapabiliriz dinsizin hakkından imansiz gelir dünyada hangi ülke israile kafa tutuyor hangi ülke bu zulme dur diyebiliyor?Mazlumu kimse korumuyor şey ettigimin dünyasında. Zalim her zaman zulmunu yapıyor. İsrail bu insanlara 50-60 yıldır çektiriyor kim ne dedi hiç kimse.
bu devırde para konusur bu ürünler fılistın malı olsa fılıştın ısrail e zulum etse gene bısey demezlerdi rusya ıle ukraynada savasıyor sayılır gene kim ne dıyor

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
bu devırde para konusur bu ürünler fılistın malı olsa fılıştın ısrail e zulum etse gene bısey demezlerdi rusya ıle ukraynada savasıyor sayılır gene kim ne dıyor
Haklisin. Artik dunya duzeni olmus durumda. Her yerde boyle buyuk balik kucuk baligi yutuyor

fk555897

fk555897

Üye
Aslında bazı ülkeler dur diyebilir ama ilgi çekmek gerekiyor. Bizim şimdilik yapabileceğimiz Yahudi mallarını almayarak para kaybettirmek. Yahudiler'in yaptıkları zaten zenginlikleri yüzünden, diğer ülkelerin ses çıkarmaması da ülkelerinde çok zengin Yahudi'ler olması yüzünden. Biz Yahudi malları kullanmazsak satışlardaki gerileme hissedilir derecede düşünce diğer ülkelerde gerçek gücün para olmadığını anlayacaktır.

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
Aslında bazı ülkeler dur diyebilir ama ilgi çekmek gerekiyor. Bizim şimdilik yapabileceğimiz Yahudi mallarını almayarak para kaybettirmek. Yahudiler'in yaptıkları zaten zenginlikleri yüzünden, diğer ülkelerin ses çıkarmaması da ülkelerinde çok zengin Yahudi'ler olması yüzünden. Biz Yahudi malları kullanmazsak satışlardaki gerileme hissedilir derecede düşünce diğer ülkelerde gerçek gücün para olmadığını anlayacaktır.
Senin yaptığın tamamen ırkçılık tarzı bişey. Bu saldırıları lanetleyen yahudiler de var. Sen onların mallarını almayınca onlar zarar etmiyor esnaf değil adamlar. Kapital ticarette onlar her türlü para kazanır. Yahudi olan bi adamın kazancı neden israili guclendirsin o da ayrı bi saçmalık. Ve maalesef ki gerçek güç para.

• Beğen
The SLayeR

The SLayeR

Üye
benim.anlamadgim su o mallarn cgu disrdan gelmiyor burdaki fabrikarlda uretliyor ve turk isciler calisiyor ama anlayis yoki saniyoki gdip yahudilerden aliyolardan gelip satyolar alma almada uretim drsun isci cikarimlari baslasin

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
Ya mali ithal ettikten sonra almazsan o senin kendi ekonomine vuracagin darbedir. Sonuçta o şirketler Turkiyeye de vergi veriyor. Bu olay ülkelerin basindakilerle biter.

maxirabit

maxirabit

Üye
Nefes almak ta yahudi üretimiymiş,nefesini tut bence,aldigin an yahudi oluyormuşsun

• Beğen
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt