Uygulama konuyu buraya mı açmam lazım bilmiyorum.

Sponsorlu Bağlantılar

Mehmetyilmaz0133

Üye
    Konu Sahibi
konuyu buraya mı açmam lazım bilmiyorum.
ben telefonuma format atacam. oyun yediğini almam lazım nasıl alabilirim. alacağım oyun yedeği clash of clans. bir cihaza bağla deyip alamıyorum oyundan. yardım lütfen.

byAndroid

byAndroid

Üye
Root lu ise titanyum backup dan alabilirsin

KGamerBR

Üye
Rootsuz ise usb ile pc ye

Mehmetyilmaz0133

Üye
    Konu Sahibi
rootSuz maalesef. hangi dosyasını alacam işte. android/data/ bölümündeki dosyasını almam yeterli olur mu

UpOneTR

UpOneTR

Üye
rootSuz maalesef. hangi dosyasını alacam işte. android/data/ bölümündeki dosyasını almam yeterli olur mu
Oyunda sağ tarafta ayarlar var orda google + ve facebook var ikisinede bağlan o zaten online olduğu icin yedeği duruyor

Mehmetyilmaz0133

Üye
    Konu Sahibi
google + ya bağlanmiyor maalesef. face ye bağlasam da oradan geri alınmıyor.

Berkkk2375

Üye
Niye alınmasın ki

Uygulamaaaaa

UpOneTR

UpOneTR

Üye
google + ya bağlanmiyor maalesef. face ye bağlasam da oradan geri alınmıyor.
Googla bağlanmadan bu oyunun yedeğini alamazsin oyun online yani bir dosyaya felan kaydolmuyor internetten çekiliyor veri
Metin 2 - knight gibi düşün

0MG90

0MG90

Üye
Nasıl başka cihaza bağlayamıyorsun ne diyor?

Mehmetyilmaz0133

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim yanlışın var android/data/com.supercell dosyasını sildiğin zaman oyundaki verilerin hepsi gidiyor. metin2 knight ayrı birşdy onunla aynı değil. orada metin2 klasörünü silsen bile duruyor çünkü hepsi veritabanına kayıt oluyor oradan geliyor veriler.google play hizmetleri edinin diyor tıklıyorum yüklerken hata veriyor

UpOneTR

UpOneTR

Üye
kardeşim yanlışın var android/data/com.supercell dosyasını sildiğin zaman oyundaki verilerin hepsi gidiyor. metin2 knight ayrı birşdy onunla aynı değil. orada metin2 klasörünü silsen bile duruyor çünkü hepsi veritabanına kayıt oluyor oradan geliyor veriler.google play hizmetleri edinin diyor tıklıyorum yüklerken hata veriyor
Ben hesabimi bir kez googla bağladım ve sürekli silip yuklemek zorunda kaliyorum bazen ve sıkıntı olmuyo google ile giris yaparak hesabıma ulaşıtyorum
Kısacası CoC ONLİNE BİR OYUN VE DATA YEDEĞİNİ ALAMAZSINIZ.

Mehmetyilmaz0133

Üye
    Konu Sahibi
byAndroid

byAndroid

Üye
Arkafas dogru fiyor online oyunlarda google+ girisi yaparsan oyunun o hesana koydolur. Google play hizmetlerini indirmen lazim markette olmasi lazim

Mehmetyilmaz0133

Üye
    Konu Sahibi
markette var tamam ona birşdy demiyorum ama benim telefonuma yüklenmiyor

Superfan

Superfan

Üye
Ben hesabimi bir kez googla bağladım ve sürekli silip yuklemek zorunda kaliyorum bazen ve sıkıntı olmuyo google ile giris yaparak hesabıma ulaşıtyorum
Kısacası CoC ONLİNE BİR OYUN VE DATA YEDEĞİNİ ALAMAZSINIZ.
Boom beachte öyle olmuyormuş.CoC bilmem ama boom öyle. KOD almamız gerekiyormuş.

0MG90

0MG90

Üye
Benim Boom Beach te Google+ ya bağlı girdiğimde yazıyor yukarıda

Superfan

Superfan

Üye
Ben tek sefer giriş yapmıştım. Ama şimdi hesapla bağlanınca tanıması için kod istiyor

Superfan

Superfan

Üye
Ondan dolayı yedek için;
Google hesabınla gircen. Oradan eski cihazım seçcen. Kod verecek. Yeni cihazına google la gircen. Sonra yeni cihaz şeçcen, kodu girecen. Anca böyle geliyo

Mehmetyilmaz0133

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler :-):-)

Üst Alt