İstek iphone 4s dokunmatiğin bir kısmı basmıyor acil yardım

Sponsorlu Bağlantılar

onursenel18

Üye
    Konu Sahibi
iphone 4s dokunmatiğin bir kısmı basmıyor acil yardım
iyi akşamlar arkadaşlar elimde bir iphone 4s var ekranın belirli bir kısmi bölgesinde dokunmatik çalışmıyor bu sorun nasıl çözülür kaç paraya çıkar? şimdiden teşekkürler

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
dokunmatik taktırman gerekecek büyük ihtimalle 70-80 tl ye takarlar diyorum ama git sor 90 ı geçikte isteyebilirler bu bnm tahminim

onursenel18

Üye
    Konu Sahibi
en fazla ekran değişir dimi hocam anakartta vs bi sıkıntı yoktur.

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
en fazla ekran değişir dimi hocam anakartta vs bi sıkıntı yoktur.
aynn büyük ihtimalle biryere çarpmışsındır dokunmatik sorunlanmıştır anakart sorunu olsa ya hiç dokunmatik çalışmazdı ya da görüntü vermez en kötüsü de açılmazdı ;)yinede çok çok düşük ihtimalle anakart sorunu olmuş olabilir

0MG90

0MG90

Üye
İstanbuldaysan Zorlu Center a git Apple Store a ver

onursenel18

Üye
    Konu Sahibi
garanti yok dışarıda yaptıracağım

0MG90

0MG90

Üye
Eğer sen bir şey yapmadıysan ücretsiz değiştirirler belki

onursenel18

Üye
    Konu Sahibi
daha önceden iphone 5 imin üst tuşunu yaptırmıştım adam sıkıntısız yapmıştı ama güvenilirmi ?
Eğer sen bir şey yapmadıysan ücretsiz değiştirirler belki
Telefon yurt dışı hocam

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
daha önceden iphone 5 imin üst tuşunu yaptırmıştım adam sıkıntısız yapmıştı ama güvenilirmi ?
Telefon yurt dışı hocam
belli olmaz adamdan adama değişir sn istersen yanında dur istersen @0MG90 ın dediği gibi apple store ye götürdaha önce yaptırdıysan ve sorun olmadıysa yine birşey almaz adam diye düşünüyorum

onursenel18

Üye
    Konu Sahibi
anladım hocam söyledikleriniz dikkate alacağım

bulentercan

Üye
ben şahsen telefoncuya telefonumu bırakamam başında dururum orjinal parçayı söküm yan sanayi parça takanlar var içim rahat etmez

Üst Alt