Yardım X3-02 ye yanlış yazılım kurdum

Sponsorlu Bağlantılar

lymon0077

Üye
    Konu Sahibi
X3-02 ye yanlış yazılım kurdum
Herkese merhaba . 1 ay önce ekranı bozuldu telefonun , bende çöktü sanarak phoenix ile en yeni yazılımı yükledim v7.51 i yani . Ekranı tamir ettirip açtığımda portekizce midir nedir o versiyon yüklenmiş kamera ve wlan sıkıntılı açılırken t işareti çıkıyor ; kapanırken de. Şimdi ben downgrade yapabilir miyim veya bu yazılımı tamamen silip 7.51 in düzgün versiyonunu nasıl kurarım . Başka firmware yüklüyorum açıyorum yine aynı versiyon karşıma çıkıyor .

Şimdiden teşekkür ederim

RecepILHAN89

RecepILHAN89

Üye
x3-02 v7.51 türkçe yazılım varsa yüklersin ya da o yazılıma ek(ppm hariç) türkçe ppm indir ppmin ismini yüklediğin yazılımın ppmin ismini ver phoenix ile flaşla verdiğim linkte 7.51 türkçe var phoenix ile flaşla

lymon0077

Üye
    Konu Sahibi
x3-02 v7.51 türkçe yazılım varsa yüklersin ya da o yazılıma ek(ppm hariç) türkçe ppm indir ppmin ismini yüklediğin yazılımın ppmin ismini ver phoenix ile flaşla verdiğim linkte 7.51 türkçe var phoenix ile flaşla
Sıkıntı şurda ki ben 3-4 farklı yerden flashladım ama her açtığımda ilk yüklenen ; mavi ekranın üzerinde zıplayan bir t harfi " simgesiyle başlıyor portekizce olarak . Sonradan Türkçe yapıyorum fakat telefonu sadece refurbish yapmış gibi oluyorum yeni firmware yüklenmiyor . Ve bu portekizce firmware de kamere ve wlan çalışmıyor . Product kodu değiştirip nokia suite den yazılım yeniledim ancak yine portekizce aynı yazılım ile başladı . Sanki bu yazılım telefona yapışmış gibi ; anlatmak istediğim ben 7.51 in düz versiyonunu nasıl yüklerim çünkü her yüklediğimde bu portekizce yazılımla açılıyor

melehat

Üye
BANA ASHA 300 TÜRKÇE FİRMWARE LAZIM 7.65

06Nurettin

Üye
bu telefonun en güncel yazılımını nerden bulabilirim..nokia x3 02

Üst Alt