Yardım acil yardımlumıa 920 acil

Sponsorlu Bağlantılar

br1903

br1903

Üye
    Konu Sahibi
acil yardımlumıa 920 acil
beyler lumıa 920 ekranı değişti bilgisayardan usb taktgıımzda bılgısayar görüyo ama ekran görüntü vermiyo sizce sebep ne olabilir ?

emz

emz

Üye
Ekran serviste mi değişti? Eğer öyleyse uğraşma geri ver. Ama dışarıda değiştiyse uğraşıcan biraz. Bir soft reset ( ses kısma tuşu +üç tuşu 10sn basılı tut ) at. Eğer olmazsa telefonu sıfırla. Ama donanımsal değil onu bil yani. Eğer donanımsal olsa hiç göstermezdi. Yazılım kaynaklı. Ekranı açmıyordur bu nedenle. Gene olmazsa deat flaş at. Bence.donanım değil. Bu üçünden biri ile düzelir gibi. Bir demeyip yazın.

br1903

br1903

Üye
    Konu Sahibi
yarın bu dedıklerını hepsini yaptırıyım telefoncuya tandık bı komsumuz 300 e degıstırcekhiç göstermıyo zaten sadece ekranı kırıldı telefoncu taktı yenısını ama ekran göstermıyo yanı ogstermıyo ama bılgısayara taktıgımzda bılgısayar 920 olarak okuyo kırıkkene okumuyodu ? :P

osmanmert94

osmanmert94

Üye
Tabi sorun telefonun ekranı mı gözükmüyor? Bunun neresi yazılımsal bir temassızlık falan olmuştur takarken.

Nokia by Microsoft Lumia 920 ile roketlendi.

emz

emz

Üye
Tabi sorun telefonun ekranı mı gözükmüyor? Bunun neresi yazılımsal bir temassızlık falan olmuştur takarken.

Nokia by Microsoft Lumia 920 ile roketlendi.
Ama bilgisayara takınca görünmüyor diyor. Ben öyle anladım. Eğer hiç göstermiyorsa lehim olmamıştır.

br1903

br1903

Üye
    Konu Sahibi
neyse kısmet

kartal-78

Üye
Servise ver uğraşma

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

br1903

br1903

Üye
    Konu Sahibi
ama dışardan taktırdım ekranı şimdi kırık ekranı taktırıp servıse versem kabul ederlermı ?

osmanmert94

osmanmert94

Üye
Hocam yaptırdığın yeter git bu olmamış de o kadar para vermişin.

br1903

br1903

Üye
    Konu Sahibi
zaten telefoncuda telefon taktım ama olmuyo dedi biraz daha uğraşıyım akşm gel dedi olmada 500 s3 alacam akrabamızdan

osmanmert94

osmanmert94

Üye
Pastanı geri iste, kırık ta olsa çalışan tel çalışmaz olmuş.

br1903

br1903

Üye
    Konu Sahibi
pastanı ?_

emz

emz

Üye
Paranı hocam paranı. Wp 8.1 den sonra çok akıllı klavye arada böyle saçma benzetmeler yapıyor :) Ama ya adam gibi yapsın ya da paranı versin. Tamir edememiş nihayetinde.

br1903

br1903

Üye
    Konu Sahibi
para vermedım daha aksam bı parca gelcek dedı olursa olur olmazsa alırım 500 e s3 var onu alcam kurtulcam wp platforumundan androıde gecın bır magaza gorun allahınızı seversenız

blackcemre

Üye
Ekran filmi çıkmış olabilir? *servise verirsen değiştirirler ama garanti dışı olarak çünkü cihazı sen içini açmıştım parmak izleri gorunuyor.

br1903

br1903

Üye
    Konu Sahibi
sevıse vermıcem gerek yok 450 tl dedıler bıraz daha koyar baska bısey alırım

Üst Alt