Tavsiye Şu sistemi toplamayı düşünüyorum

Sponsorlu Bağlantılar

UpOneTR

UpOneTR

Üye
    Konu Sahibi
Şu sistemi toplamayı düşünüyorum
Bayramda veya bayramdan hemen sonra almayı planlıyorum
Şimdilim 1050 lira ediyor bu fiyatı biraz daha düşürmek icin ne yapabilirim ya da bu fiyata hangisini almam daha iyi olur ekran kartlarından ve güc kaynaklarindan anlamiyorum önerinizi bekliyorum

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Criver

Criver

Üye
Şimdilim 1140 lira ediyor bu fiyatı biraz daha düşürmek icin ne yapabilirim ya da bu fiyata hangisini almam daha iyi olur ekran kartlarından ve güc kaynaklarindan anlamiyorum önerinizi bekliyorum

Maşallah Eleştirecek Bişey Kalmamış :D :oke:

• Beğen
Tepkiler: UpOneTR

Moto_G

Üye
Şimdilim 1140 lira ediyor bu fiyatı biraz daha düşürmek icin ne yapabilirim ya da bu fiyata hangisini almam daha iyi olur ekran kartlarından ve güc kaynaklarindan anlamiyorum önerinizi bekliyorum

İlk olarak kesinlikle wd alma okadar sorunluki kac kere hard disk aldığımi hatırlayamıyorum birde biyerden kısıp biraz powera eklemeni tavsiye ederim.

• Beğen
hsyncmptr

hsyncmptr

Üye
Ekran kartin 256 bit olursa oyunlarda sıkıntı yaşamazsın tabi oyun için alıyorsan fx-8320 daha iyi olur birde en az 500 watt gerekiyor ama benim dediklerimle degistirirsen 600 watt en az

• Beğen

Criver

Üye
Ekran kartin 256 bit olursa oyunlarda sıkıntı yaşamazsın tabi oyun için alıyorsan fx-8320 daha iyi olur birde en az 500 watt gerekiyor ama benim dediklerimle degistirirsen 600 watt en az
256 Bite gerek yok Ekran Kartı iyi :D

• Beğen
UpOneTR

UpOneTR

Üye
    Konu Sahibi
Pek oyun oynamam bu ekran kartı kucuk capli oyunlarda yeterli olsun yeter benim icin
Ben hatta biraz daha fiyat düşürmek icin uğraşıyorum
Fazla geldiğini ve daha uygun bisey varsa söyleyin kütfen :D
Powerı değistircem tamam :D

UpOneTR

UpOneTR

Üye
    Konu Sahibi
İlk olarak kesinlikle wd alma okadar sorunluki kac kere hard disk aldığımi hatırlayamıyorum birde biyerden kısıp biraz powera eklemeni tavsiye ederim.
Sen ne önerirsin telefonla fazla bakamiyorum max 150 lira vatandan link verir misin

Criver

Üye
Kasayı Unutmadın İnşAllah :D:D

UpOneTR

UpOneTR

Üye
    Konu Sahibi
Kasayı Unutmadın İnşAllah :D:D
Bende var ufak bi kasa :D sığar diye umuyorum siğmaz ise alirim eskiciden bi tane :D
De bi islemcinin yaninda mi yoksa anakartin yaninda mi islemci fani veriliyo ? Yoksa ayri mi alcam ?

Moto_G

Üye
  • Beğen

Moto_G

Üye
Bende var ufak bi kasa :D sığar diye umuyorum siğmaz ise alirim eskiciden bi tane :D
De bi islemcinin yaninda mi yoksa anakartin yaninda mi islemci fani veriliyo ? Yoksa ayri mi alcam ?
Bazılarında ek bazıları ayrı aldığında yazar orda

• Beğen

Moto_G

Üye
1000 tl yede işlemci fanı var 20 tlyede :)

• Beğen
UpOneTR

UpOneTR

Üye
    Konu Sahibi
Rami 4Gb düşürdüm powera bakıyorum zalman daha iyiymis sanirim

Superfan

Superfan

Üye
Bence ekran kartını değiştir. Hiç sevmedim ekran kartını. Yani biti felan değil. Sevmedim direk :D

UpOneTR

UpOneTR

Üye
    Konu Sahibi
UpOneTR

UpOneTR

Üye
    Konu Sahibi
Fanıda değistirdim simdide ankartı değistircem bu O.C yapıliyomus felan benim ihtiyacım yok daha uyguna bakcam

Üst Alt