ÖSYM YE YATAN PARALAR VE İADESİ!!!

Sponsorlu Bağlantılar

bycoo32

bycoo32

Üye
    Konu Sahibi
ÖSYM YE YATAN PARALAR VE İADESİ!!!
Bugün kpss ortaöğretim ve ön lisans sınavına başvuru için para yatırdım.daha sonra ösym aday işlemleri sistemine girdim.kpss lisansa başvuru yaptığım için bu sınava giremiyorum.daha sonra ösym bürosunun aradım paranız iade edilemez dedi. bankacı arkadaşıma sordum.
1 gün içerisinde dilekçe yazıp alabiliyormuşum hemen bilekçe yazıp paramı nakit aldım.

• Beğen
Tepkiler: -Emre ve biltek

The SLayeR

The SLayeR

Üye
valla kardesim sende bilincsizmizsin ksura klma lisansa basvrgun icin zaten.basvramazsin da sen Ankaraya dilekce yaz adresi mevcut zaten sitesinde paranin iadesini iste

bycoo32

bycoo32

Üye
    Konu Sahibi
Sen nasil konusman gerektigini ogren. Insanlar hata yapiyor demi bende yaptim. Ankaraya dilekceye gerek yok yatirdigin gun yatirdigin subede isin cozuluyor

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
ne denebilir ki

bycoo32

bycoo32

Üye
    Konu Sahibi
Ne mi denir ben bu konuyu ben gibi hata yapanlar icin actim bana bilincsizsin densin diye degil.

The SLayeR

The SLayeR

Üye
maslah ne buyutmussun o kadar bi senede iki kpss ye grilmez bilincsiz hakaret yerinde degildi bilgin yokmus konu dahilinde bu anlamda dedim

The SLayeR

The SLayeR

Üye
Sen nasil konusman gerektigini ogren. Insanlar hata yapiyor demi bende yaptim. Ankaraya dilekceye gerek yok yatirdigin gun yatirdigin subede isin cozuluyor
nasil konscagimi senden ogrencek degilim laflari anlama kapasten dsuk demeki bu kadar zekisen basvrmayaydin cgu herkes bilir bi senede iki kpss ye grlmedgini grdgin kpss nin snucunun iki seneni etkiledgini

The SLayeR

The SLayeR

Üye
nasil konscagimi senden ogrencek degilim laflari anlama kapasten dsuk demeki bu kadar zekisen basvrmayaydin cgu herkes bilir bi senede iki kpss ye grlmedgini grdgin kpss nin snucunun iki seneni etkiledgini

bycoo32

bycoo32

Üye
    Konu Sahibi
:) google da bi arastir bakalim sikayet edenlere bir bak sen biliyor olabilirsin nilgilendirme olsun diye actim konuyu gereksiz msj atmayalim

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
anlamadığım sınava gireceksen önce araştırma yaparsın, sınav oldu bitti

bycoo32

bycoo32

Üye
    Konu Sahibi
Yaa nasil oldu bitti ortaogretim onlisans 27 eylulde

-India-

-India-

Üye
kavga var dediler geldik

bycoo32

bycoo32

Üye
    Konu Sahibi
bilgi kirliliğinden başka birşey yapmıyorsunuz.Konumuzun bilinçli olmam yada olmamala alakası yok.ben kpss b yani lisansın genel k genel y sınavına girdim. bundan dolayıda bu sene yapılacak olan ortaöğretim/ön lisans kpss sine giremiyorum. bu şekilde olupta para yatıranların bilgilenmesi için açtm konuyu.bir yılda 2 kpss girilir girilmez bilincim nedir öğrenmek için değil ilgisi olan yazsın konuya.

The SLayeR

The SLayeR

Üye
bilgi kirliliğinden başka birşey yapmıyorsunuz.Konumuzun bilinçli olmam yada olmamala alakası yok.ben kpss b yani lisansın genel k genel y sınavına girdim. bundan dolayıda bu sene yapılacak olan ortaöğretim/ön lisans kpss sine giremiyorum. bu şekilde olupta para yatıranların bilgilenmesi için açtm konuyu.bir yılda 2 kpss girilir girilmez bilincim nedir öğrenmek için değil ilgisi olan yazsın konuya.
tamam tamam nyse bu arada bilgi vereyim bende onlisans 27 eylul lise 28 eylul tarihinde basvrularda 24 temmuza kadarmis uzatilmayacakmis aciklama bu yonde