KPSS'ye başvurular başladı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
KPSS'ye başvurular başladı
Ortaöğretim ve ön lisans düzeyinde yapılacak KPSS için başvurular 4 Temmuz'da sona erecek
18.06.2012 09:57

Ortaöğretim ve ön lisans düzeyinde yapılacak 2012 Kamu Personel Seçme Sınavı (KPSS) başvuruları bugün başladı. Başvurular, 4 Temmuz 2012 tarihine kadar yapılabilecek.
2012-KPSS, ortaöğretim ve ön lisans düzeyinde 23 Eylül 2012 Pazar günü, sabah ve öğleden sonra olmak üzere iki oturumda yapılacak.
Sınava ortaöğretim ve ön lisans mezunlarıyla mezun olabilecek durumda olan adaylar girebilecek. Başvurular başvuru merkezlerince yürütülecek. Ortaöğretim kurumu müdürlükleri ve ÖSYM sınav merkezi yöneticilikleri KPSS'de başvuru merkezi olarak görev yapacak.
KLAVUZ DAĞITIMI VE SATIŞI YAPILMAYACAKSınava katılmak isteyen adaylar, kılavuz ile aday başvuru formuna, başvuru süresi içinde ÖSYM'nin ''http://www.osym.gov.tr'' internet adresinden ulaşacak. Kılavuzun dağıtımı ve satışı yapılmayacak.
Kılavuzda, başvuru, sınav, değerlendirme ve yerleştirme ile ilgili ayrıntılı bilgiler yer alacak. Sınava başvuracak adayların bu kılavuzu dikkatle incelemeleri gerekiyor. Ensonhaber

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
ortaöğretim derken lise mezunlarımı ? O zaman bende başvuraym

CABBAR

CABBAR

Üye
Bu sene kaçırmayın son kez yapılıyor sonucu 2 yıl geçerli. Ben 2010'da girmiştim tercih yapma hakkım hala var

ia.phlvn

ia.phlvn

Üye

Evet Bende Gireceğim

- - - Eklendi - - -

Bu Arada Ufak Bi Not Liseler İçin Bu Sene Son Bi Daha Yapılmayacak

Önceki senelerde de duyduk bunu ama hala yapılıyor :) Tabi işi şansa bırakmamak gerekiyor.Nasip olursa bende gireceğim :)
Not:' Alıntı:
Ziraat bankasından 35 TL ödedikten sonra dekontla birlikte kayıt merkezlerinden kayıt yaptırabiliyoruz.

yavuzkaraca

yavuzkaraca

Üye
yok arkadaşım her iki senede bir yapılacak lise mezunları için ..sonradan bir değişiklik yapıldıysa bilemiyorum.belkide yanlış biliyorumdur tamamen .bunun içinde çok özür dilerim.

CABBAR

CABBAR

Üye
Ben daha öncede duymuştum bu yıl son kez yapılacağını. İşi şansa bırakmamak gerek deli ile devletin işine akıl ermez:)

yavuzkaraca

yavuzkaraca

Üye
haklısın hocam..hem sırtı devlete dayadın mı tamamdır :)

CABBAR

CABBAR

Üye
Ben bu sabah tercih yaptım şu anda üniversitede öğrenciyim bi de aynı üniversitede işe başladı mı demeyin keyfime:) inşallah olur ya

pelın_

bende girmiştim bikere tercih yapmadım bu senede gircem baklım offf heryere para bayılmaktan bıktım daha geçen yatrdım 40 tl:) bıde bu çıktı 35 tl ohhhh

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt