Lg G3! Hemde bu fiyata...

Sponsorlu Bağlantılar

KayraBey

KayraBey

Üye
    Konu Sahibi
Lg G3! Hemde bu fiyata...
Daha piyasaya geleli 2 hafta oldu olmadı fiyatı düşmeye başladı. Dün Hepsiburada ya baktım Lg Türkiye garantili 16gb versiyonu 1.849 lira olmuş. İlle de gel al beni diye bağırıyor :D

• Beğen
Tepkiler: Kingmortall ve UpOneTR

UpOneTR

UpOneTR

Üye
Sen ne kadar olmasını bekliyodun ki :hmmm

• Beğen
Tepkiler: Dede
fk555897

fk555897

Üye
Ben 1.600'den bekliyordum beklentilerimin üstünde bir fiyattan satışa çıktı.

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Telefon: "kısmınada hemen eklemişsin" :ehe

• Beğen
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Benim beklediğim bir fiyat yok. Çok kısa sürede fiyatı düştü. 32gb modeli bu fiyatlara düşsün anında alırım :eller:

Simdi bunu al diğeri düşünce bunu satar onu alırsın. :eller:
Beyin bedava

• Beğen
clgnkral

clgnkral

Üye
Lg G3 çok güzel telefon.En kısa zamanda bende almayı düşünüyorum. Suya dayanıklılığı konusunda herhangi bir açıklama yapılmamasına rağmen 2 saat suda durduktan sonra herhangi bir sorun olmamış. Sitedeki videoyu izleyen varsa biliyordur :)

• Beğen
Tepkiler: Dede ve mehsevim
0MG90

0MG90

Üye
Değeri düşük olunca fiyatıda düşüyor, plastik olunca işte :P

• Beğen
Tepkiler: ozakin70 ve B.A.R.O.N
clgnkral

clgnkral

Üye
Değeri düşük olunca fiyatıda düşüyor, plastik olunca işte :P
Telefon işi zevktir arkadaşım. Herkesin farklı düşünceleri vardır. Senin bakış açınada saygı duymak gerekir elbette.

KayraBey

KayraBey

Üye
    Konu Sahibi
Metal olunca 2.500 lira oluyor ama. Bence gereksiz pahalı...

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
0MG90

0MG90

Üye
Malesef bizim ülkede böyle işte

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
Akhtoher

Akhtoher

Üye
Kasa kalitesi konusunda HTC M8 tek fakat ben yinede genel olarak inceledikten sonra Z2 tercih ettim. G3'ü de baya inceledim metal görünümlü kasa koyuyorsun metal değil suya ve toza dayanıklı değil ee M8 yada Z2 yerine onu almak için sebep bulamıyor insan.

clgnkral

clgnkral

Üye
Kasa kalitesi konusunda HTC M8 tek fakat ben yinede genel olarak inceledikten sonra Z2 tercih ettim. G3'ü de baya inceledim metal görünümlü kasa koyuyorsun metal değil suya ve toza dayanıklı değil ee M8 yada Z2 yerine onu almak için sebep bulamıyor insan.
Suya dayanaklı olmadığını nerden çıkardınız. Forumda video var 2 saat boyunca suda kalmasına rağmen hala sorunsuz bi şekilde telefon çalışıyor. Lg telefonu tanıtırken suya dayanaklılığı hakkında bir bilgi vermedi tabiki ama yapılan inceleme sonucu telefon sorunsuz şekilde suya dayanıklılık testini geçti.

Buradan videoya bakabilirsiniz.

4MaGuS

4MaGuS

Üye
Suya dayanaklı olmadığını nerden çıkardınız. Forumda video var 2 saat boyunca suda kalmasına rağmen hala sorunsuz bi şekilde telefon çalışıyor. Lg telefonu tanıtırken suya dayanaklılığı hakkında bir bilgi vermedi tabiki ama yapılan inceleme sonucu telefon sorunsuz şekilde suya dayanıklılık testini geçti.

resmi bir açıklama olmadığı için bir zarar gelse garanti dışı kalabilir

• Beğen
Akhtoher

Akhtoher

Üye

Videodan haberim var fakat alınmış bir sertifika olmadığından herkes de aynı sonucu vermeyebilir yani o videonun bir hükmü yok. Gidip Xperia Z2 Galaxy S5 gibi sertifikalarını alsınlar eyvallah diyelim.

• Beğen
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
32gblık versiyonunu koymamışlar ya :(

clgnkral

clgnkral

Üye
Videodan haberim var fakat alınmış bir sertifika olmadığından herkes de aynı sonucu vermeyebilir yani o videonun bir hükmü yok. Gidip Xperia Z2 Galaxy S5 gibi sertifikalarını alsınlar eyvallah diyelim.
Tabi dediğin gibi firma kesin bişey demiyor. Ama sende telefonu alıp suya sokmayacaksın ki sadece az da olsa suya dayanıklılığı var demek istedim. Ben 1.5 yıldır android telefon kullanıyorum daha bi kere bile suya girmedi telefonum yani kullanıcı düzgün kullanırsa telefonda herhangi bir sorun olmaz.

Üst Alt