Lg G3! Hemde bu fiyata...

Sponsorlu Bağlantılar

Akhtoher

Akhtoher

Üye
Tabi dediğin gibi firma kesin bişey demiyor. Ama sende telefonu alıp suya sokmayacaksın ki sadece az da olsa suya dayanıklılığı var demek istedim. Ben 1.5 yıldır android telefon kullanıyorum daha bi kere bile suya girmedi telefonum yani kullanıcı düzgün kullanırsa telefonda herhangi bir sorun olmaz.
Söylediklerinde yanlış bir şey yok ama belki hafta sonu havuza gittiniz arkadaşlarla, fotoğraf çekmeyi de seviyorsunuz soyunma odasında dolaba bırakmak mı işinize gelir telefonla havuzda rahatça takılmakmı? belki LG sonraki cihazlarında suya ve toza dayanıklı modeller çıkartır. Ama şimdilik Z2 ve S5 bu konuda ön planda.

clgnkral

clgnkral

Üye
Söylediklerinde yanlış bir şey yok ama belki hafta sonu havuza gittiniz arkadaşlarla, fotoğraf çekmeyi de seviyorsunuz soyunma odasında dolaba bırakmak mı işinize gelir telefonla havuzda rahatça takılmakmı? belki LG sonraki cihazlarında suya ve toza dayanıklı modeller çıkartır. Ama şimdilik Z2 ve S5 bu konuda ön planda.
Tabi dediğiniz de doğru. Lg nin tek eksiği suya dayanıklılığı göz önünde bulundurmaması. G4 inş. suya dayanıklı olur yoksa ben lg g3ün tasarımını beğendim. samsung artık alınmaz diye düşünüyorum. Tasarım olarak hiç beğenmiyorum.

• Beğen
Tepkiler: muratcan1999 ve Dede
KayraBey

KayraBey

Üye
    Konu Sahibi
Aynen

muratcan1999

muratcan1999

Üye
Samsung tasarımı değiştirip arayüzünü ram ile düzgünce optimize etse tadından yenmez

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N ve clgnkral
aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
16 gb almayın derim g2 yle çok benzer fazla fark yok 32 gb canavar gibi

clgnkral

clgnkral

Üye
Samsung tasarımı değiştirip arayüzünü ram ile düzgünce optimize etse tadından yenmez
Benim düşüncemde o yönde ama samsung firması galaxy s serisini nerdeyse tasarım olarak hep aynı yapıyorlar sadece arayüz biraz değişiyor.

Son düzenleme:
Akhtoher

Akhtoher

Üye
Tabi dediğiniz de doğru. Lg nin tek eksiği suya dayanıklılığı göz önünde bulundurmaması. G4 inş. suya dayanıklı olur yoksa ben lg g3ün tasarımını beğendim. samsung artık alınmaz diye düşünüyorum. Tasarım olarak hiç beğenmiyorum.
Çerçeveleri çok ince yapmasına bende mest oldum :)

• Beğen
Tepkiler: clgnkral
hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Canlar durumu olmayan beklesin bir kaç ay yada yıl sonu 32gb alsın en mantıklı bu değil mi

clgnkral

clgnkral

Üye
Bencede bekleyip 32gb alınmalı.

Kingmortall

Kingmortall

Üye
Daha piyasaya geleli 2 hafta oldu olmadı fiyatı düşmeye başladı. Dün Hepsiburada ya baktım Lg Türkiye garantili 16gb versiyonu 1.849 lira olmuş. İlle de gel al beni diye bağırıyor :D
s5 ile takas eden varmı :eller:

KayraBey

KayraBey

Üye
    Konu Sahibi
Az önce farketttim Titan rengi ile diğer renkler arasında arka tuş takımında ufak değişiklik var.Buyrun bakın resimlere... Sondaki beyaz 32gb ilk resimdeki beyaz 16gb... titanyum gri 16gb...

@-qarapapaq- @DiaBLoS

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: DiaBLoS
Akhtoher

Akhtoher

Üye
G3'e kızdığım nokta fırçalanmış metal görünümü veriyorsun fakat metal koyamıyorsun bunun tepki alacağını nasıl düşünmezsin. HTC gibi dişli rakibin babalar gibi fırçalanmış metal kasa koymuşken sen kalkıp plastik koyar ve metal değil ama öyle görünüyor birşey olmaz kafasında olursan müşterini kaptırırsın böyle.HTC de suya ve toza dayanıklı değil ayrıca 4.7 den 5.0 inç ekrana yükseldi lakin sanal buton olayına geçtiği için kullanılabilir ekran alanında hiçbir büyüme olmadı. Böyle sağlam firmalar böyle hatalar yapınca bizede Z2 almak düştü.

KayraBey

KayraBey

Üye
    Konu Sahibi
Tercih meselesi dostum... Ama unutma bu muhabbet s3 ve note2 de bile vardı.Titantum gri olan telefonlarıda bu şekildeydi Samsung'un. Htc seninde dediğin gibi altta üstte koca boşluklar hoparlör için birde altta logo ve üstü sanal tuş olunca hiç ama hiç albenisi yok.Ekran düstü 4" oldu :kıskıs: Peki fiyat? 2.400lira.. Kesinlikle metal olması bu parayı hak ettiğini göstermez bence...

Akhtoher

Akhtoher

Üye
Tercih meselesi dostum... Ama unutma bu muhabbet s3 ve note2 de bile vardı.Titantum gri olan telefonlarıda bu şekildeydi Samsung'un. Htc seninde dediğin gibi altta üstte koca boşluklar hoparlör için birde altta logo ve üstü sanal tuş olunca hiç ama hiç albenisi yok.Ekran düstü 4" oldu :kıskıs: Peki fiyat? 2.400lira.. Kesinlikle metal olması bu parayı hak ettiğini göstermez bence...
Evet saten fark ettiyseniz LG ile birlikte HTC ninde hatalarını belirttim. Bunlar köklü firmalar olarak böyle hatalar yapmamalılar.

KayraBey

KayraBey

Üye
    Konu Sahibi
@-qarapapaq- @DiaBLoS

Siz ne dersiniz bu arka tuş takımı için? Bunlar farklı ülkeler için olabilir mi? Gerçi bugün bimekse gidip titan rengine baktım arka tuş takımı bu resimdeki ile aynı.Acaba renge göre mi bu değişiklik kafam karıştı :bilmm

• Beğen
Tepkiler: DiaBLoS

Üst Alt