Telefon Tavsiyesi general mobile discovery

Sponsorlu Bağlantılar

sam@55

Üye
    Konu Sahibi
general mobile discovery
general mobile discovery hakkında görüşleriniz nelerdir arkadaşlar akıllı bı telefon olarak alınırmı ıstedıgım gıbı ıyun falan oynayabılımrıyım

KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
alınmaz o fiyaat moto g var gta san andreas telefon ile uyumsuz ama onun dışında TÜM OYUNLAR üst seviyede oynayabiliyorsun arayüzü çok hızlı sesi kaliteli ve yüksek ekranı çok canlı ben alalı 5 gün oldu bugün Hepsburada dan babam da aldı :D

discovery alınmaz hem çok eskidi ve kalitesiz telefon moto g kat kat daha kaliteli bir telefon sormak istediğin bir şey olursa zevk ile cevaplarım :)

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

KingOfPiez

KingOfPiez

Üye
Discovery de hala alınabilir ben su an marketteki oyunların neredeyse hepsini oynayabiliyorum.kamerası fena değil.4.4 beta aşamasında olduğu için su an bazı eksiklikler var ama 4.2 stabil hala alinabilir

KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
Discovery de hala alınabilir ben su an marketteki oyunların neredeyse hepsini oynayabiliyorum.kamerası fena değil.4.4 beta aşamasında olduğu için su an bazı eksiklikler var ama 4.2 stabil hala alinabilir

moto g var iken alınmaz moto g şu anda 4.4.4 aldı ekran kartı işlemci herşey olarak kat kat daha iyi bir telefon

lazye

lazye

Üye
kamerayı önemsemiyorsan kesinlikle moto g dostum:evet:

MaxipmaN

Üye
çok eskimedi üfürme ama moto g karşında şansı pek yok

KingOfPiez

KingOfPiez

Üye
moto g var iken alınmaz moto g şu anda 4.4.4 aldı ekran kartı işlemci herşey olarak kat kat daha iyi bir telefon
Tamam kardeşim ben zaten moto g den iyi demedim sadece hala alınabilir bi telefon dedim

• Beğen
Tepkiler: KinG CrazY ve GuiTaRisT111
Ufukcan77

Ufukcan77

Üye
moto g daha iyi bir seçim olur

sam@55

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar moto g ıyı bır telfona benzıyon 5 mg kamera yeter onemı fazla yok bana ınterneti hızlı olsun soyle araba yarısı tarzı o yunları oynayayım yeter bana need for speed tarzı oyunlarda ıyımıdır kasmadan oynarmı

0MG90

0MG90

Üye
arkadaşlar moto g ıyı bır telfona benzıyon 5 mg kamera yeter onemı fazla yok bana ınterneti hızlı olsun soyle araba yarısı tarzı o yunları oynayayım yeter bana need for speed tarzı oyunlarda ıyımıdır kasmadan oynarmı
Evet

mürteza16

mürteza16

Üye
Evet

KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
Ben sadece oyun ve müzik için aldım mağazadaki bütün güzel araba oyunlarını indirdim hiçbiri kasmadı indirdiklerim:real racing 3,gt racing 2,fast and furiruos 6,csr racing,real drift gibi gibi oyunlar hiç birinde kasma yaşamadım tam oyun telefonu ekranı kaliteli sadece kameradan çok aşırı bir beklentin olmasın kameraya normal desek ayıp olur çok iyi desek biraz abartırız iyi denecek bir kamerası var :)

bulentercan

Üye
ben onun yerine 650 tlye htc win phone 8x aldıp pişman değilim gayet iyi

KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
bunlarda yüklediğim oyunlar 400-450mb civarı ram boş kalıyor

avast

avast

Üye
Karsilastirmasi cok yapildi ama o segmentte moto g varken discovery tercih etmem ben 4.4.2 den sonra tekrar alirmi gmd bilmiyorum

• Beğen
Tepkiler: KinG CrazY
0MG90

0MG90

Üye
Moto G güncelleme alıyor ve L güncellemesini alacak. GMD 4.4.2 aldı diye alınmaz. Başka güncelleme almaz hatta.

bulentercan

Üye
Karsilastirmasi cok yapildi ama o segmentte moto g varken discovery tercih etmem ben 4.4.2 den sonra tekrar alirmi gmd bilmiyorum
Kitkat almış daha ne istiyosun 5.0 ı istiyosan bilemem nelere gelir
Moto G güncelleme alıyor ve L güncellemesini alacak. GMD 4.4.2 aldı diye alınmaz. Başka güncelleme almaz hatta.
Motorola l yi alacak emin misin

Rıza Soylu

Rıza Soylu

Üye
Moto G almalısın bu saatten sonra bence discovery alınmaz.

fk555897

fk555897

Üye
Yakın fiyatta Motorola Moto G var. Discovery'den çok daha iyi.