Galatasaray'da temizlik şart

Sponsorlu Bağlantılar

-India-

-India-

Üye
    Konu Sahibi
Galatasaray'da temizlik şart
Kaleciler:

Fernando Muslera
Ufuk Ceylan
Eray İşcan
Aykut Erçetin

Defans:

Emmanuel Eboue
Salih Dursun
Veysel Sarı
Sabri Sarıoğlu
Aurelien Chedjou
Semih Kaya
Koray Günter
Gökhan Zan
Hakan Balta

Dany Nounkeu
Alex Telles

Orta Saha:

Hamit Altıntop
Bruma
Nordin Amrabat

Selçuk İnan
Felipe Melo
Ceyhun Gülselam
Aydın Yılmaz
Engin Baytar
Oğuzhan Kayar

Izet Hajrovic
Yekta Kurtuluş
Weley Sneijder
Yiğit Gökoğlan
Lucas Ontivero
Umut Gündoğan
Emre Çolak
Furkan Özçal

Forvet:

Burak Yılmaz
Umut Bulut
Sercan Yıldırım
Berk Ünsal

kırmızı renkli olanlar hiç düşünmeden gönderilmeli.
1-yerli bir yedek kaleci (mert günok tarzı herzaman hazır bekleyecek).
2-bu sene h.balta ile idare ettik ama stoper transferi şart yerli olması önemli (örneğin ömer toprak). beklerimiz iyi sola alternatif alınabilir.
3- elimizdeki işe yarayabilecek kanatlar aydın ve bruma. 2 kanat oyuncusu şart. ( olcan ve gökhan töre çok şık olur veya 2 yabancı kanat psg'deki menez olabilir erkan zengin veya jimmy durmaz uygun fiyat olursa alınabilir)
4- yabancı forvet şart. (gomis,welbeck,m.diouf hatta cardozo)
5- f. özçal ,salih, veysel, umut gündoğan şans bulamayacaksa onlarda gitsin para saçmayalım boş yere.
6- tecrübeli bir yabancı stoper (sözleşmesi biten ferdinand veya terry mesela yada psgden alex)
7- melo veya xavi sakat veya cezalı olunca yekta oynuyor ama yeterli değil. transfere gerek yok furkan özçala şans verilmeli

11:
----------Muslera---------
semih--ömer--chedjou--a.telles
------s. inan---melo-----
bruma---sneijder---j.menez
-----------gomis----------

yedek:
s.bolat, koray, veysel, yekta, sabri, umut gündoğan, umut bulut

Türkiye ligi:
----------Muslera---------
semih--ömer--koray--furkan(sabri)
------s. inan---melo-----
burak---sneijder---j.menez
-----------gomis---------

Son düzenleme:

ARİF MARAŞ

ARİF MARAŞ

Üye
drogba yallah yerinde olsam değeri düşmeden burak, umut iyi alternatif belki satardım amrabat yallah aykut yallah hamit yallah dany yallah diego tarzı bir forvet daha olursa selçuk yallah olmssa selçukla devam güçlü bir santrafor lukaku gibi gomis şurda 1-2 sene oynar mandzukiç sportot da en az 25 gol atardefans olarak rolando, bruno alvesin vatandaşı

-India-

-India-

Üye
    Konu Sahibi
yabancı sınırı var. ligde geleceği parlak oyuncuları da toplamak lazım. şu yoklukta selçuk kalsın bence en kötü frikik atıyor adam.
rolando'ya eyvallah ama onu alırsak chedjoudan vazgeçmemiz gerek

ARİF MARAŞ

ARİF MARAŞ

Üye
doğrudur biraz ağır kalıyor şöyle arda gibi alper gibi uyanık çevik teknik hızlı, orta saha fena olmaz sinejder frikiklerde yeterli

-India-

-India-

Üye
    Konu Sahibi
mandzukic'in geleceğini zannetmiyorum ama bomba olur gelirse
yabancı sınırı çok zorluyor yapacak birşey yok

ARİF MARAŞ

ARİF MARAŞ

Üye
mandzukic'in geleceğini zannetmiyorum ama bomba olur gelirse
aynen dünya kupasında gol krallığına aday ilk üç garantiburağı önce severdim şimdi pek hoşlanmıyorum sanki zoraki oynuyor eskisi gibi defansları zorlamıyor son dokunuşları baya kötüleşmiş eskiden tık atardı

-India-

-India-

Üye
    Konu Sahibi
çok sorun var ama 11de 5 yabancı birde burak ne kadar izleyenleri kanser etse de atıyor yine de o yüzden katlanmak lazım :)

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
aykut erçetin kesinlikle gitsin bu takımdan hala niye oynatıyorlar bu adamı galatasarayda aklım almıyorr ya kaleci demeye bin şahit ister ya onun için

• Beğen
Tepkiler: -India-