Mali cihazlar için süper paylaşım beklemeden ve hızlı indirin

Sponsorlu Bağlantılar

arda9803

Üye
fifa 12 de uptade check hatası veriyor çözümünü bilen varmı ?

general-84

general-84

Üye
Sağol

sercan42_

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar uzun süredir giremiyordum ikinci konuyu açıyorum takip edin

• Beğen
Tepkiler: CV-Aurora
gnltsemin

gnltsemin

Üye
merakla yeni konu bekliyoruz

sercan42_

Üye
    Konu Sahibi
Konu açamıyorum 3 bilgisayar dan da denedim açılmıyor tekrar tekrar deneyeceğim

0MG90

0MG90

Üye
:tşk:

ressident

ressident

Üye
Arkadasim paylasimin icin cok tesekkur fakat ben bir turlu su aaphalt 7 yi tlfna kuramadim yani baska konulardada hep indirdim oyun acilmiyor ne olur allah rizasi icin yardım edin yani herseyi yapiyorum obb ye atiyor sd karta atiyorum gameloft klasoru herseyi denedim tam aciklamali yardim edebilirmisiniz

sercan42_

Üye
    Konu Sahibi
Arkadasim paylasimin icin cok tesekkur fakat ben bir turlu su aaphalt 7 yi tlfna kuramadim yani baska konulardada hep indirdim oyun acilmiyor ne olur allah rizasi icin yardım edin yani herseyi yapiyorum obb ye atiyor sd karta atiyorum gameloft klasoru herseyi denedim tam aciklamali yardim edebilirmisiniz
oyuna hiç mi girmiyor

soyupakhasan

soyupakhasan

Üye
eline saglik

ersinbakar

ersinbakar

Üye
teşekkürler...

• Beğen
Tepkiler: sercan42_
serhaterkan

serhaterkan

Üye
Dostum bu mc4 indirdim ama açılmıyor datayı obb ye attım oyunu kurdum wifi de acık ama.açılmıyor oyundan çıkıyor telefonun markası Sony Xperia Z1

sercan42_

Üye
    Konu Sahibi
Dostum bu mc4 indirdim ama açılmıyor datayı obb ye attım oyunu kurdum wifi de acık ama.açılmıyor oyundan çıkıyor telefonun markası Sony Xperia Z1
KURULUM---- CİHAZIMIZIN KENDİ HAFIZASI İÇERSİNDE ÖNCE ANDROİD SONRA DATA İÇERİSİNE com.gameloft.android.ANMP.GloftM4HM <<==== İSİMLİ BİR KLASÖR AÇALIM. AÇTIĞINIZ KLASÖRÜN İSMİNİ BURDAN KOPYALA YAPIŞTIR YAPARAK AÇIN.DAHA SAĞLIKLI OLACAKTIR. KLASÖRÜ AÇIP BU KLASÖRÜN İÇİNEDE İSMİ AYNEN YAZDIĞIM GİBİ OLSUN Files ADLI BOŞ BİR KLASÖR OLUŞTURALIM. İNDİRDİĞİMİZ DATA DOSYALARINI (main.com.gameloft.android.ANMP.GloftM4HM İSİMLİ KLAÖRDE BULUNAN TOPLAMDA 64 ADET OLMALIDIR KLASÖRLE BİRLİKTE DEĞİL İÇİNDEN ÇIKARIP) Files KLASÖRÜNÜN İÇİNE YAPIŞTIRIYORUZ. İNDİRDİĞİMİZ APK DOSYASINI YÜKLÜYORUZ. YÜKLEDİĞİMİZ DOSYAYA AÇ DİYECEĞİZ AMA İNTERNET BAĞLANTILARIMIZIN HEPSİ WİFİ-3G KAPALI OLMALI. SONRAKİ SERFERLERDE İNTERNETİ İSTER AÇIN İSTER KAPATIN.
rica ederim

Karalama45

Karalama45

Üye
Saol Adamsin

• Beğen
Karalama45

Karalama45

Üye
Abi adamsin ya

• Beğen
suleymaneser

suleymaneser

Üye
Dungeon Hunter 3 değilde 4 ün apksini paylasmalisin 4 cok daha guzel genis ve kaliteli :))
Emeğine sağol tesekkurler

Üst Alt