Arkadaşlar Acil Yardım !

Sponsorlu Bağlantılar

aLoNE aSSasSiN

aLoNE aSSasSiN

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar Acil Yardım !
Beyler, ben önceden mesajlaşma uygulamasının arkaplanını değiştirmiştim. Şimdi tekrar değiştirmek istiyorum ama nasıl yaptığımı bir türlü bulamadım. Mesajlaşma uygulamasının arka planı nasıl değiştirilir ?Neyse buldum, c:resource:apps:messaging:css

Symbianizer

Symbianizer

Üye
Uyguladığın oturumlar moduna göre değişir Mesela zeus inkinde var bazılarında olmaz arkaplan :oke:
:locked: :islik

aLoNE aSSasSiN

aLoNE aSSasSiN

Üye
    Konu Sahibi
Uyguladığın oturumlar moduna göre değişir Mesela zeus inkinde var bazılarında olmaz arkaplan :oke:
:locked: :islik

arkaplansız bir baloncuğu arkaplanlı yapmak için conversation_landscape de ve conversation_portrait de body{background:#00000... olan yeri landscape de body{background:url(yatay.jpg) portrait de {background:url(dikey.jpg) yapmak yeterli böylece eğer backgroundu görmüyorsa artık görür.

bunu yapsam yinede olmaz mı ?

Symbianizer

Symbianizer

Üye
Levent abinin konusu mu :ehe
Evet olur çok ta şekil olur :D ama kodları değiştirirken yapısını bozarsan tekrar nerde yanlış yaptığını bulmak zor olur uğraştırır yani :oke:

aLoNE aSSasSiN

aLoNE aSSasSiN

Üye
    Konu Sahibi
Levent abinin konusu mu :ehe
Evet olur çok ta şekil olur :D ama kodları değiştirirken yapısını bozarsan tekrar nerde yanlış yaptığını bulmak zor olur uğraştırır yani :oke:

:) bunu ben kendim bulup paylaşmıştım kodlardan az çok anlıyoruz : [Mod] Flashsız oturumlardaki mesaj baloncukları değişimi Refresh - FP1 - FP2 | Sayfa 15 - MaxiCep benim mesajım altta. ayrıca olmuyor, örneğin win8 oturumnda arka plan koymak o kadar basit değil. çünkü onda conversation_vga_landscape üzerinden kapalı. Onun kodlarını bilmiyorum ama. Nasıl yapabilirim söyler misin ?

Symbianizer

Symbianizer

Üye
ben de wp 8 oturumu kullanıyorum uğraştım ama arkaplanla ilgili bi kod bulamadım :hmmmBuldum :oke: arkaplan kullanan ve wp oturum moduyla aynı yapıda olan(mesaj metni ortada,altta saat/tarih) bir oturum modunun baloncuklarını wp8 baloncukları ile değiştirirsek arkaplanlı wp oturumu yapabiliriz :eller:

aLoNE aSSasSiN

aLoNE aSSasSiN

Üye
    Konu Sahibi
ben de wp 8 oturumu kullanıyorum uğraştım ama arkaplanla ilgili bi kod bulamadım :hmmmBuldum :oke: arkaplan kullanan ve wp oturum moduyla aynı yapıda olan(mesaj metni ortada,altta saat/tarih) bir oturum modunun baloncuklarını wp8 baloncukları ile değiştirirsek arkaplanlı wp oturumu yapabiliriz :eller:

aynı yapıda wp7 ve lumia var, ama denemek lazım. ben deneyemem kardeş telefonum çöktü 4 gündür 20 e yakın flash attım, diğer konularıma bakarsan sıkıntıda olduğumu görürsün :( deneyebilrsen bizede haber verirsin

Üst Alt