Öneri 5800xm le 720px video yu izleme yöntemi

Sponsorlu Bağlantılar

murat.122a

murat.122a

Üye
    Konu Sahibi
dene bir herhalde olursonucu buraya yaz

_YldZEneS_

_YldZEneS_

Üye
şimdi o 3 kablodan yok ondan buluyum hallederim telefonun orjinal kutusundan çıkan kablo bunu deniyeceğim

murat.122a

murat.122a

Üye
    Konu Sahibi
telefonculardan al

_YldZEneS_

_YldZEneS_

Üye
hangisini

murat.122a

murat.122a

Üye
    Konu Sahibi
tv out kablosunu

_YldZEneS_

_YldZEneS_

Üye
onu bugün sordum da merzifonda nerden çıkacak o kablo

turankoyudur

turankoyudur

Üye
bu uydu buna taksam olurmu :allalla:
Uyduda olmaz çünkü uydudaki girişler alıcı değil verici. Scart kablosuylada yapmıştım ben

Bunla yapmak çok zor çünkü içinde yaklaşık 21 kablo var hepsini tek tek denemen gerekiyor
Ama ben yaparım diyorsan bu resimdeki gibi yapabilirsin ama uzunluğu fazla yapma yoksa çalışmaz ve kalan kabloları temas etmeyecek şekilde kes veya elektrik bandıyla bantla

bunu yapamam diyorsan bu aparatlardan al her elektronikçide bulabilirsin genellikle 5tl yi geçmez

Bu şekilde bağlamaya özen göster

_YldZEneS_

_YldZEneS_

Üye
deneyerek yaparım ama telin veya tv nin girişi yanmasın bi kere yandı başka bi cihaz ondan korkuyorum.o skart kablosunu sen hangilerine bağladınhangilerine bağladıklarinin numarasını verirsen eve gidince yaparım :eller:

• Beğen
Tepkiler: turankoyudur
turankoyudur

turankoyudur

Üye
deneyerek yaparım ama telin veya tv nin girişi yanmasın bi kere yandı başka bi cihaz ondan korkuyorum.o skart kablosunu sen hangilerine bağladınhangilerine bağladıklarinin numarasını verirsen eve gidince yaparım :eller:
Pc ye gecince anlatırım

_YldZEneS_

_YldZEneS_

Üye
arkadaşıma olayı anlattım bunu verdi :zzz: onda ne arıyor anlamadım. Neyse tvye taktım sonuç yok bütün kanalları gezdim av 1 av 2 falan yok sonra başka tv başka kanallar falan fayda yok niye çalışmadı yaa :züü:o skart adaptörün içine baktım aynı benim attığım resimle aynı bağlanmis renkler falan

murat.122a

murat.122a

Üye
    Konu Sahibi
telefonun çıkısını ayarla sırayla
Ayarlar a gir telefon de aksesuarlar dan tv çıkısı yap tamam kesin çalısırkabloyu kendiniz yapmayın hazır satılıyor

_YldZEneS_

_YldZEneS_

Üye
takınca saten seçenekler geliyor kulaklık tv çıkışı falan ordan tv çıkışıni seçiyorum tv bağlandı yazıyo ekranın üst köşesinde ama tv de tik yok

murat.122a

murat.122a

Üye
    Konu Sahibi
kablonun giris çıkışlarını kontrol et ve tekrar dene

_YldZEneS_

_YldZEneS_

Üye
ilk defa o kablodan bulmuşum tekrar denememmi kaç tv de denedim başka telde yok destekleyenbi @turankoyudur gelsin akıl versin ne yapacağımı bilemedim

murat.122a

murat.122a

Üye
    Konu Sahibi
ben tv ye bağlayıp sorunsuzca izliyorum youtube den video ları ayrıca mobil tv yi bile aktarıyor televizyona n95 ve n85 ve destekliyor amdroid li telefonlarda bağlanıyor youtube de video ları var

_YldZEneS_

_YldZEneS_

Üye
ben tv ye bağlayıp sorunsuzca izliyorum youtube den video ları ayrıca mobil tv yi bile aktarıyor televizyona n95 ve n85 ve destekliyor amdroid li telefonlarda bağlanıyor youtube de video ları var
tv ye bağlamak için hangi işlemleri yapıyosun anlatsana bir yeri eksik mi yapıyorum acaba :allalla:

murat.122a

murat.122a

Üye
    Konu Sahibi
ben 5800xm in kablasunu bulamadım n95 in kablosunu kullanıyorum aksesuarlardan tv çıkışı yapıyorum teldeki menu görüntüsünü olguğu gibi televizyona aktarıyor senin telefonu büyük ihtimalle tv çıkısı bozuk

_YldZEneS_

_YldZEneS_

Üye
ben 5800xm in kablasunu bulamadım n95 in kablosunu kullanıyorum aksesuarlardan tv çıkışı yapıyorum teldeki menu görüntüsünü olguğu gibi televizyona aktarıyor senin telefonu büyük ihtimalle tv çıkısı bozuk
bilmiyorum cfw den büyük ihtimal ama hiç tepki yok

Üst Alt