Tavsiye Pp25 kullanımı (jb'siz uygulama yükleme programı)

Sponsorlu Bağlantılar

Abstract_Loco

Üye
Hah tamamdır hocam bak işte şimdi oldu :) anladım store a tel dışında girmem zaten bana buradan yeter :) jb nasıl karmaşık mı bilmiyorum hocam şimdilik böyle bi dursun fazla zaman olmuyo bununla idare edeyim bi alışayım ios olaylarına ondan sonra ona da bi el atarım bakalım yine şişiririm senin kafanı :)

silivriserdar

silivriserdar

Üye
Hah tamamdır hocam bak işte şimdi oldu :) anladım store a tel dışında girmem zaten bana buradan yeter :) jb nasıl karmaşık mı bilmiyorum hocam şimdilik böyle bi dursun fazla zaman olmuyo bununla idare edeyim bi alışayım ios olaylarına ondan sonra ona da bi el atarım bakalım yine şişiririm senin kafanı :)
Yok çok basit jb yapmak sadece internetten 5 mb bir dosya indiriyorsun. Sonra teli data kablosu ile pc'ye bağlıyorsun programı açıp jealbreak tuşuna basıyorsun. Tarım saat hiç elleme telefona sonra al eline tel artık jb li güle güle kullan. Çok basit yani öyle uğraşmak gerekmez.

Abstract_Loco

Üye
Haa bak öyleyse iyiymiş ben karışık diye biliyordum da ondan geri dönüş var mı peki yani formatlamadan o dosyayı silme şansımız oluyor mu ? :)

silivriserdar

silivriserdar

Üye
Haa bak öyleyse iyiymiş ben karışık diye biliyordum da ondan geri dönüş var mı peki yani formatlamadan o dosyayı silme şansımız oluyor mu ? :)
Geri dönüşte çok basit iTunes ile telefonu yedekle sonra restore et jealbreak kalkar.

Abstract_Loco

Üye
Vay be iyiymiş :) aklıma yattı bak şimdi hocam olmazsa deneyeyim bakalım hafta içinde :) birşey daha sorayım mı hocam sana konudan alakasız ama yine itoolsla dalan ilgili sıkıntı olur mu :)

silivriserdar

silivriserdar

Üye
Vay be iyiymiş :) aklıma yattı bak şimdi hocam olmazsa deneyeyim bakalım hafta içinde :) birşey daha sorayım mı hocam sana konudan alakasız ama yine itoolsla dalan ilgili sıkıntı olur mu :)
Yok iTools ile bir sıkıntı olmaz. Senin telefon yurt içinden alınma dimi.

Abstract_Loco

Üye
Yok hocam söyledim de araya kaynadı galiba benim cihaz ipod touch 4. Nesil :) yurt dışından alma kağıt kürek falan herhangi bir şey yok :) birde zaten bu ios 7 desteklemiyormuş ondan tam benlik deneme amaçlı :) sorumu sorayım o zaman hocam symbian kullandın mı daha önce :)

silivriserdar

silivriserdar

Üye
Yok hocam söyledim de araya kaynadı galiba benim cihaz ipod touch 4. Nesil :) yurt dışından alma kağıt kürek falan herhangi bir şey yok :) birde zaten bu ios 7 desteklemiyormuş ondan tam benlik deneme amaçlı :) sorumu sorayım o zaman hocam symbian kullandın mı daha önce :)
Kullandım symbian hatta hack bile yaptım. Yurt dışından alınma ise jb olayını biraz araştırmak lazım.

Abstract_Loco

Üye
hadi ya niye ki çok mu fark ediyo yurt dışı olunca :/ peki symbiandaki gibi Bunun içindeki programlarada müdahale edebiliyor muyuz :)

silivriserdar

silivriserdar

Üye
hadi ya niye ki çok mu fark ediyo yurt dışı olunca :/ peki symbiandaki gibi Bunun içindeki programlarada müdahale edebiliyor muyuz :)
Herşey yapabilirsin yeterki jb yap.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi.

Abstract_Loco

Üye
anladım ama jailbreak sıkıntılı olur dedin yurt içi olmayınca :)

aktas77

Üye
Ya ben tomtom yuklemeye calisiyorum ama hata veriyor hep neden olabilir acaba bilen varmi

Abstract_Loco

Üye
yok hocam sim kartlık bi durum yok bende cihaz ipod benim öyle sadece wifi ile kullanıyorum :)birde tongbu ne hocam onu yazmışsın iyi birşey mi o :)yeni bir şey daha buldum hocam :) bak ibomber defense diye bitane oyun var normal uygulama kısmında aratınca çıkıyor ama avuç içinde olan elma olan kısımda aradığın zaman çıkmıyor dolayısıyle bunu o anahtar olan yere tıklayıp apple id sorununu halledemiyoruz bunun bir alternatifi falan var mıdır :)

Abstract_Loco

Üye
Abi tongbuya falan da baktım ben pp25 yada tongbu dan indirdiğin uygulamaların daha sonra arıza vermesini istemiyorsan sadece itunes ile eşzamanlama değil direk appstordan da ilişkini kesmen lazım çünkü ne zaman yeni uygulama indirecek olsan sana tekrardan atıyo. bugün yeni uygulama indirdim app storeden pat diye o alme içi olan yerde tıkladığım şeyler tekrar atmaya başladı :/hatta app store u geç kapatıp açtıktan sonra yeniden uygulamayı kırmak gerekiyor vay arkadaş en olmadı bende jb olayına dalacağım galiba

Son düzenleme:
silivriserdar

silivriserdar

Üye
Abi tongbuya falan da baktım ben pp25 yada tongbu dan indirdiğin uygulamaların daha sonra arıza vermesini istemiyorsan sadece itunes ile eşzamanlama değil direk appstordan da ilişkini kesmen lazım çünkü ne zaman yeni uygulama indirecek olsan sana tekrardan atıyo. bugün yeni uygulama indirdim app storeden pat diye o alme içi olan yerde tıkladığım şeyler tekrar atmaya başladı :/hatta app store u geç kapatıp açtıktan sonra yeniden uygulamayı kırmak gerekiyor vay arkadaş en olmadı bende jb olayına dalacağım galiba

Yukarıda anlattım detaylı olarak. Zor birşey yok olay basit iTunes ile eş zamanlama yapma o kadar. Kapatıp açınca yaptığına denk gelmedim bende olmadı yani hiç yada ben fark etmemiş olabilirim. Ama bir oyuna yada bir uygulamaya 9 dolar vermektense pc ile bir tuşa basıp olayı halletmek daha kolay. Jb yapsan bile bu hatayı alacaksın.

Abstract_Loco

Üye
eş zamanlama kapalı abi onu kapattım. Tongbudan indirdiklerim de pp25ten indirdiklerimde aynı şekilde hem kapatıp açınca gidiyor hemde appstoredan birşey indirince gidiyor tekrardan programdan halletmek gerekiyo. Hadi eyvallah kapatıp açmam da madem herkeste oluyo bende niye olmuyo bu işler anlamadım

Üst Alt