Çoklu Paylaşım Developer Unlock Telefonlar İçin Oyunları Paylaşalım [ 08.11.14 ]

Sponsorlu Bağlantılar

hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
bnm pcde sabajlari goruor teli aksama doru yawaslior gorme hizi cou zaman hic gormuor bnm dusuncm ontaraftaki girislere elktrik daha cok gidior goruor arkadkiler hic gormuor .d elektriktenmidir sizce bazen PC bile kapanior acilior elektrikten

nusret2013

Üye
ya plants vs zombies bir türlü indiremedim l520 var çalışan varsa link lütfennnnnnnnnnnn

Heimdalll

Heimdalll

Üye
plants vs zombie linki çalışıyor, linke tıklayınca alttaki free download linkine tıklayın

nusret2013

Üye
plants vs zombie linki çalışıyor, linke tıklayınca alttaki free download linkine tıklayın

tıklıyorum davvas.com diye bi site çıkıyor 6-7 saniye bekletiyor create dowload link filan çıkıyor beceremdim

Heimdalll

Heimdalll

Üye
sitenin en altında yeşil download yazan yerin üstünde premium download la free download yazıyor, free download a tıkla, create download yazısına üstündeki saniye bitince tıkla, açılan yerden now download a tıkla, altındaki tiki kaldır dosya iner

skynet

Üye
sitenin en altında yeşil download yazan yerin üstünde premium download la free download yazıyor, free download a tıkla, create download yazısına üstündeki saniye bitince tıkla, açılan yerden now download a tıkla, altındaki tiki kaldır dosya iner
Yok hocam bende denedim olmuyor :)

Heimdalll

Heimdalll

Üye
allah allah ben indirmiştim, wp hub sitesinden buldum orda arama kısmına yazın bulabilirsiniz, 3-4 tane çıkıyor ama birisi oluyor

skynet

Üye

(512'de sorunsuz çalışıyor)
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Rainesto
Rainesto

Rainesto

Üye
    Konu Sahibi
rocket riot , subway surfers seoul ve marvel run eklenmiştir

carew89

carew89

Üye
hocam hugo retro mania çıkmış ama 3 tl istiyor, varsa xap daosyası yukleyebilirmisiniz ?

skynet

Üye

@Goodjober
Marvel run jump smash oyunu sorunlu start dedikten sonra %43'e geldiğinde oyundan atıyor !

Son düzenleme:
Rainesto

Rainesto

Üye
    Konu Sahibi

@Goodjober
Marvel run jump smash oyunu sorunlu start dedikten sonra %43'e geldiğinde oyundan atıyor !

512 mb de atıyor

nusret2013

Üye
haydi haydi yeni oyunlar :D

bueras

Üye
Gta : Sa sorunum var yardımcı olurmusunuz oyun 2.5gb kurarken birden %11 de hata veriyor ve birdaha açılmıyor lumia 520 .

• Beğen
Tepkiler: TaNeR2172
hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
Gta : Sa sorunum var yardımcı olurmusunuz oyun 2.5gb kurarken birden %11 de hata veriyor ve birdaha açılmıyor lumia 520 .
tel şarja takılı olsun ekranda kapanmasın arada wııfyı kontrol et olur

bueras

Üye
Eyvallah yaptım kardeş

carew89

carew89

Üye
subway surfersin güncel olanı yokmu =?

Üst Alt